Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 2 липня 2011 р.

Проаналізовано соціологічний портрет опікуна Євроклубу

Пропонуємо вашій увазі звіт, у якому проаналізовано результати опитування, що проводилось 15.05-30.06.2011 р. серед учасників Української мережі Євроклубів.

Метою опитування було зобразити портрет опікуна (координатора) Євроклубу, оскільки точніше знання профілю осіб, ключових для розвитку євроклубівського руху, дозволить надалі вдосконалювати методичну і організаційну підтримку Євроклубів, яка буде краще відповідати їх внутрішнім потребам і сприятиме більш повному використанню їх можливостей.

До 70 % відповідей було отримано у перший тиждень опитування, в цілому в ньому взяли участь 178 осіб, 151 з яких ідентифікували себе як опікуни Євроклубів. Показники у відсотках даються по відношенню до кількості осіб, що відповідали на конкретне питання, а не до загальної кількості респондентів, що брали участь в опитуванні.
 
Опитування проводилось Українською асоціацією європейських студій у співпраці з Центром політологічних досліджень, м. Донецьк, в рамках проекту Представництва ЄС в Україні "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 р." Підсумки опитування доступні тут: goo.gl/0lehq.

Інші дослідження Євроклубів доступні за коротким лінком: goo.gl/Cb3Tj.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика