Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 20 червня 2011 р.

Євроклубівці Кременчука ініціювали створення фотоальбому міста

У Кременчуцькому краєзнавчому музеї 6 червня Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр "Європейський клуб" провів підведення підсумків проекту під назвою "ЄВРОПІК - Європейська фотоідентичність Кременчука / EUROPIC – European Photoidentity of Kremenchuk".

До участі у проекті були запрошені активні молоді люди віком від 15 до 28 років, які небайдужі до життя громади міста Кременчука та захоплюються фотозйомкою й усім, що з нею пов’язано.

Тривав проект близько трьох місяців і мав на меті створити простір спілкування для молоді міста, виявити у ньому європейські риси або констатувати їх відсутність за допомогою мистецтва фотозйомки, збагатити власні знання щодо Європейських цінностей.

У рамках проекту зусиллями групи створено фотоальбом міста, на фотографіях та в анотаціях до них молоді люди висловили та обґрунтували свій погляд на сучасні проблеми Кременчука. Працюючи над знімками учасники намагались знайти відповіді на питання: чи є Кременчук європейським містом і вказували на те, що на їх думку треба змінити для того, щоб наблизитись до стандартів Європи, та намагалась сфокусувати об'єктиви на позитивних рисах міста.

Електронна презентація альбому була представлена на великому мультимедійному екрані на майдані Незалежності під час проведення Днів Європи. А вже опублікована фотокнига, виконана групою молодих кременчужан, які взяли участь у проекті Громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під назвою «ЄВРОПІК/Європейська Фотоідентичність Кременчука», була презентована у Кременчуцькому краєзнавчому музеї та передана Кременчуцькому Краєзнавчому Музею в особі його директора Алли Павлівни Гайшинської. Тепер кожен бажаючий має змогу ознайомитись з результатом роботи учасників та вирішити для себе, чи є Кременчук європейським містом.

За допомогою проекту учасники отримали можливість поспілкуватись та обмінятись досвідом з однодумцями, отримати нові знання й розширити існуючі про Європейський Союз, конструктивно й з користю провести вільний час, набути цікавих та корисних знайомств.

Проект здійснений Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром "Європейський клуб" за підтримки громадської організації "Центр європейських ініціатив" (м. Суми) та Мережі Центрів Європейської Інформації України.

Фотографії: http://www.66.ru/photo/user/183493/30222/

Автор: Юлія Кучевська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика