Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 20 червня 2011 р.

У чому виявляється милосердя пізнавали Євроклубівці на Полтавщині

Живучи серед людей, спілкуючись з ними, ми бачимо чимало таких, хто потребує нашої участі: допомоги, доброго слова, співчуття. Глибоким змістом наповнене українське прислів'я: "Поділена біда - півбіди, поділена радість -подвійна радість". Чемність, увага, доброзичливість - основні помічники у спілкуванні людини з людиною в будь-якій ситуації.

Члени волонтерських загонів та учні Європейського клубу «Меридіан» Козельщинського навчально-виховного комплексу є активними учасниками обласної акції "Передай добро по колу".

24 лютого 2011 року в Полтаві відбувся обласний молодіжний форум волонтерських загонів та об'єднань доброчинців - учасників акції "Передай добро по колу". Від Козельщинського НВК на форумі побували представники найактивніших волонтерських загонів: Назаренко Анастасія, Гордієнко Анна, Панасенко Олена, Клочко Віталіна.

Усім учасникам форуму було адресовано лист-відозву Дениса Голубенка з Білицької школи, який розповів про свого знайомого Сизого Діму, що тяжко хворіє. Він звернувся до всіх небайдужих людей з проханням допомогти Дімі, дати шанс цьому маленькому хлопчику знову повноцінно рухатись та радіти життю. Учні Козельщинського НВК відгукнулися на лист і зібрали 1090 грн. Активність проявили 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б, 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 10-А, 11-Б класи.

Ми сподіваємося, що ця волонтерська допомога буде важливою для Діми Сизого і допоможе йому одужати. Легко спілкуватися зі щасливим, з ним добре, весело. Але ж та людина, котра зіткнулася з горем, потребує нашої підтримки, допомоги. Саме в таких випадках ми маємо бути милосердними. Адже милосердям і благодійністю керує простий принцип людського співжиття: "Можеш - допоможи!".

Автори: Анастасія Назаренко, Олена Панасенко, члени Євроклубу "Меридіан" Козельщинського НВК

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика