Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 20 червня 2011 р.

На Полтавщині відбувся регіональний тренінг з волонтерства

9 червня 2011 року на базі шкільнгого табору «Юний дипломат» школи № 20 в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” відбувся регіональний тренінг з теми волонтерства.

Ініціаторами та організаторами тренінгу були Євроклуб «Статус» Кременчуцької ЗОШ № 9 (координатор Доскач Т.О.) та Євроклуб Піщанської гімназії (координатор Шашолко С.І.) за підтримки Центру Європейської інформації (Овчаренко Олег) та управління освіти і науки Кременчуцької міської адміністрації (Процько І.В.).

Учасники тренінгу ознайомились з основними цілями Європейського року волонтерства, з'ясувуали роль волонтерства в житті громад. Далі захід проводився у формі рольової гри з імітації структурного діалогу між Європейським координаційним комітетом та національними робочими групами за участю мас-медіа з питань молодіжної та волонтерської політики. І учні, і координатори з цікавістю вживалися в ролі, опрацьовували надані матеріали, робили свої висновки. Для більшості учасників це була нова форма роботи, яка їм сподобалась.

Практична частина тренінгу проводилася як практична розробка волонтерських проектів, спрямованих на покращення життя громади. під час заходу у формі рольової гри визначали нагальні суспільні проблеми громади, які вони спочатку визначили, а потім спільно шукали власну спроможність вирішити їх у формі конкретних волонтерських проектів, які вони запропонували. Це дало можливість більш глибокого розуміння проблеми і своєї можливої участі у житті міста.

Цікаву підсумкову бесіду з учасниками провів керівник Центру європейської інформації, координатор Євроклубу Кременчуцького національного університету ім. Остроградського Олег Овчаренко

Рольова гра захопила учасників, розкрила їм можливості подальшої співпраці. Спілкування було активним, учні відчули себе справжніми діячами Євроклубів чому ми дуже раді.

Фото можна побачити тут:

Автор: Доскач Татьяна, е-пошта: bionet-2003@yandex.ua.

* * *

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9

Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика