Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 14 червня 2011 р.

Я, Культура - проект Польського головування в ЄС

Пропонуємо Євроклубам взяти участь в проекті "I, CULTURE: contemporary craft workshop". Це проект, створений співпрацею дизайнерів одягу та митця Моніки Якубяк (Monika Jakubiak).

240 волонтерів в 12 столицях світу (Пекін, Берлін, Брюссель, Копенгаген, Київ, Лондон, Мадрид, інськ, Москва, Париж, Варшава та Токіо) під час запропонованих майстер-класів спробують визначити роль ремесел у сучасному світі.

I, CULTURE це також можливість знайти в собі точки перетину з поняттям «культура» і, відповідно, осмислити тезис «Я – Культура». Обговорення під час майсте-класів буде сфокусовано також на тому факті, що всі об'єкти довкола нас – це результат чиєїсь роботи. Вони не завжди виготовлені вручну, але так чи інакше вони є ремеслом.

Ми шукаємо не просто учасників проекту – ми пропонуємо долучитись до спільного творення культури, поринути на декілька днів в ремесло і знайти в ручній праці відображення своїх емоцій та думок. Робота руками – це природній процес для людини, саме тому у світі сучасних технологій та шаленого темпу це може стати безцінним досвідом для кожного. Шиття як ремесло для проекту було обрано з-поміж інших як зайняття, що є найбільш зрозумілим та спільним для людей незалежно від їх мови, національності та життєвого досвіду.

Результатом кожної з 12 подій стане створення однієї з частин великого пазлу, що являє собою великий напис I, CULTURE (Я, Культура) – слоган Інтернаціональної Культурної Програми Польського Головування в Раді ЄС в 2011 році. Події проекту в різних столицях та появу нових елементів пазлу можна відслідковувати на офіційному сайті www.culture.pl/iculture

Проект включає у себе два дні закритих майстер-класів та відкриту подію.

Під час майстер-класів ви зможете не тільки навчитись основам шиття та створити авторські хенд-мейд вироби, а й приєднатись до дискусії «Що таке сучасне ремесло і яке його значення». На завершення проекту відбудеться відкрита подія, під час якої будуть презентовані результати роботи волонтерів за два дні майстер-класів (виставка хенд-мейд виробів).

Кожен з волонтерів організує свій робочий простір для роботи з публікою (окремий стіл, швейна машинка, за якими волонтер разом з відвідувачами зможе пошити хенд-мейд виріб).

Художниця Аліна Копиця проведе майсте-клас з рукоділля для всіх бажаючих.

Окремо буде розташована стійка для голосування, де кожен зможе висловити свою думку щодо того, яке з ремесел буде користуватись попитом і не зникне з плином часу. Результати голосування з кожної столиці-учасника оприлюднюються на офіційному сайті проекту.

Фінальна частина відкритої події – оздоблення 1/12 частини пазлу, закріпленої за Києвом (полотно розміром 20х20 метрів буде розкладене долу, волонтери разом з учасниками наповнять його своїми авторськими виробами, пазл буде сфотографовано за допомогою спеціального мінікоптера з повітря, згодом це зображення з'явиться на офіційному сайті проекту і займе своє місце серед інших частин великого пазлу).

Проект проходитиме 2-4 вересня в Києві. За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, д організаторів в Україні.

Проект здійснюється в рамках Культурної Програми Польського Головування в Раді ЄС в 2011 році.

Контакти в Україні:

ГО ҐАРАЖ ҐЕНҐ,
www.gggg.org.ua,
info@gggg.org.ua,
Яна Кривоший
yana.kryvoshyj@gmail.com,
+38 099 914 24 37

1 коментар:

Яндекс.Метрика