Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 8 червня 2011 р.

Євроклуби Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Сумської областей запрошуються на тренінг

Євроклуби Кременчука, Дніпродзержинська, Комсомольська зберуться для обговорення волонтерської діяльності у європейському та регіональному масштабах.

9 червня 2011 року в м. Кременчуці на базі шкільного табору "Юний дипломат" у ЗОШ № 20 проходитиме тренінг “Розширення можливостей волонтерів для Європи” для євроклубів Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Сумської областей, який проводиться в рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році".

Планується зібрати як досвідчених учасників Євроклубів, так і тих, хто лише починає свою діяльність. Тренінг проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Для участі у тренінгу запрошуються опікун та один-два представники від євроклубів.

Тренінг складатиметься із кількох елементів: презентації волонтерської діяльності Євроклубів-учасників, ознайомлення з ідеями Європейського року 2011 в Україні, рольової гри у формі структурного діалогу та практичної розробки проектів волонтерської діяльності,спрямованих на покращення життя місцевої громади.

Учасники тренінгу представлять фотогазети на тему «Волонтерство в нашому житті», потім опрацюють запропоновані матеріали і ролі і від імені діячів Європарламенту, Єврокомісії, діячів молодіжних та громадських організацій проведуть імітацію процедури прийняття рішень стосовно волонтерської діяльності та молодіжної політики в ЄС. В останньому блоці тренінгу планується практична частина – підготовка конкретних волонтерських проектів, їх презентація та оцінка учасниками.

Партнерами заходу є Центр європейської інформації у Полтавській області (Овчаренко Олег та Овчаренко Світлана), запрошено представника міського відділу у справах сім'ї та молоді Калітіну Ірину Олександрівну, провідного спеціаліста Кременчуцького відділу освіти Процька Ігоря Вікторовича.

Відповідальна особа: Доскач Тетяна Олексіївна, тел.: +38 (067) 770 95 41, e-пошта: bionet-2003@yandex.ru.

Усім бажаючим взяти участь в тренінгу прохання попередньо зареєструватись до 8 червня за телефоном: +38 (067) 770 95 41.

Реєстрація преси на місці.

Реєстрація учасників: 9 червня 2011 року з 9.30 до 10.00 в Кременчуцькій школі № 20 за адресою: м. Кременчук, вул.. Радянська, 12. Початок заходу о 10:00.

* * *
 
Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика