Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 3 червня 2011 р.

ІІІ Літня школа з питань євроінтеграції України розпочала свою роботу в Алчевську

Євроклуб "Навігатор" Комунального закладу "Алчевський навчально-виховний комплекс імені Христини Алчевської: спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови – колегіум "Дипломат" з 01 по 10 червня 2011 року організує проведення занять у відкритій Літній школі для членів євроклубів.

Школа працюватиме у рамках проекту Представництва Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році" за наступним тематичним планом:

01.06 – Євросоюз: історія, інституції, взаємодія
02.06 – Європейська норма права. Порівняльний аналіз вітчизняного та європейського законодавства у галузі захисту прав дітей
03.06 – Європейські стандарти здорового способу життя
06.06 – Європейська вища освіта: міфи і реальність
07.06 – Толерантність як європейська норма поведінки людини
08.06 – Сучасна європейська культура
09.06 – Регіональний тренінг з поширення волонтерства в Україні
10.06 – Подорожуймо Європою

Усі заняття у Школі відбуватимуться з використанням сучасних форм і методів неформальної освіти, із широким залученням ігрових, тренінгових, інтерактивних вправ.

Регіональний тренінг "Волонтарюй! Зміни світ на краще" пройде з метою поширення досвіду волонтерської діяльності діючих євроклубів, залучення якомого ширшого товариства молодих людей до безкорисливої праці задля покращення життя людей.

До участі у тренінгу запрошуються представники євроклубів, громадських організацій, органів місцевого самоврядування , засобів масової інформації Луганської, Донецької, Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Тренінг розпочнеться 9 червня о 10 годині у приміщені КЗ "АНВК "Дипломат". Реєстрація учасників триватиме за вищевказаними телефонами та е-поштами до 8 червня 2011 року.

Контакти:
Комунальний заклад "Алчевський навчально-виховний комплекс імені Христини Алчевської: спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови – колегіум "Дипломат", вул. Набережна, 1, м. Алчевськ Луганської обл., 94201, тел. (06442) 2-13-09, факс: (06442) 2-00-46, e-пошта: tarasovaschool1@yandex.ru.

Євроклуб "Навігатор", 94201, вул. Набережна, 1, м. Алчевськ Луганської обл., тел.: (06442) 2 13 09, факс: (06442) 2 00 46, e-пошта: osvita06@rambler.ru.

* * *
 
Прес-анонс тут: docs.google.com

Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика