Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 1 червня 2011 р.

Тренінг з волонтерства пройшов у Кіровограді

26 травня 2011 року на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” відбувся регіональний тренінг з теми волонтерства.

Тренінг був організований та проводився радою євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ за підтримки управлінням освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, управлінням сім’ї та молоді Кіровоградської облдержадміністрації.

Учасники тренінгу під час заходу у формі рольової гри визначали нагальні суспільні проблеми громади, які вони спочатку визначили, а потім спільно шукали власну спроможність вирішити їх у формі конкретних волонтерських проектів, які вони запропонували. Усі учасники тренінгу отримали додатковий матеріал для практичної роботи з продовження діяльності Євроклубів, що спрямований на розвиток волонтерства серед молоді, та поширення кращого досвіду задля розвитку мережі Євроклубів.

Також були визначені форми та методи продовження подальшої діяльності та співпраці Євроклубів. Члени євроклубів та їх керівники були задоволені активним спілкуванням і виказували сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Фото заходу можна переглянути тут: https://picasaweb.google.com/117136457156366442080/01062011#

Контактна особа: Олена Арутюнян.

* * *

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9

Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика