Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 1 червня 2011 р.

Євроклуби Харківщини та Сумщини запрошуються на тренінг з європейського досвіду волонтерства

9 червня о 10:00 годині в Харківський гімназії № 65 в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, відбудеться регіональний тренінг на тему волонтерства: “Європейський досвід волонтерства відкриває нові можливості”.

Тренінг організується та проводиться Євроклубами “МІСТ” гімназії № 65 та “EuroMix” ХЗОШ № 91, за підтримки Управління освіти і науки Харківської міської держадміністрації, за підтримки Центру Європейської Інформації та Фонду Місцевої демократії. Проект ЄС виконує Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Мета тренінгу: Розповсюдження інформації стосовно волонтерства в Україні та Європі, формування особистої думки стосовно волонтерського руху та розробка спільних проектів для розвитку даного напрямку, розвиток навичок спілкування, згуртованості та співпраці, поширення кращого досвіду волонтерських організацій, розширення мережі Європейських клубів.

Учасники: Для участі у тренінгу запрошуються опікун та один-три представники від Євроклубів Харковської та Сумської області.

Тренінг складатиметься з презентації Європейського року 2011 в Україні, євровікторини та рольової гри у формі структурного діалогу. Учасники тренінгу під час заходу у формі рольових ігор з теми волонтерства серед молоді визначатимуть нагальні суспільні проблеми місцевих громад та спільно шукатимуть власну спроможність вирішити їх у формі спільних волонтерських проектів, які просуватимуть європейські цінності серед молоді та ширших верств населення.

Передбачається, що учасники тренінгу отримають конкретний роздатковий матеріал для практичної роботи з продовження діяльності Євроклубів, що спрямований на розвиток волонтерства серед молоді, та поширення кращого досвіду задля розвитку мережі Євроклубів. Будуть визначені форми та методи продовження подальшої діяльності та співпраці Євроклубів.

Для участі в тренінгу запрошуються:
• методисти відділів освіти;
• представники шкіл, які бажають створити Євроклуби;
• батьки та бізнесмени;
• представники ЗМІ;
• представники волонтерських та громадських організацій м. Харків, в т.ч.:
- AISEC
- Фундація регіональних ініціатив
- волонтерська організація "Довіра"
- Центр біженців
- Svit Ukraine

Запрошені також:
• методист НМПЦ Департаменту освіти м. Харкова Полякова Інна Валентинівна;
• представники Центру європейської інформації та Фонду місцевої демократії;
• представник Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту;
• представник ХОНМІБО.

Відповідальні особи:
• Сокол В.В., координатор Харківської асоціації шкільних Євроклубів, телефон: (066) 744 32 90,
• Таршина С. А., координатор Євроклубу "МІСТ" гімназії № 65, телефон: (050) 612 89 96, е-пошта: sv-tar-sv@mail.ru,
• Штих О. І., координатор Євроклубу "EuroMix" школи № 91, телефон: (097) 767 46 50, е-пошта: oksanashtykh@yandex.ua.

Усім бажаючим взяти участь в тренінгу прохання попередньо зареєструватись до 8 червня за телефонами: (097) 767 46 50, (050) 612 89 96.

Реєстрація преси на місці.

Реєстрація учасників: 9 червня 2011 року з 9.30 до 10.00 в Харківський гімназії № 65, за адресою: м.Харків, вул.Менделеєва, 22.

* * *
 
Прес-анонс тут: docs.google.com

Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика