Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 28 травня 2011 р.

Cult.Cut – перший сезон завершено!

В малій залі Кременчуцького міського палацу культури відбулось закриття першого сезону амбіційного проекту під назвою "Cult. Cut".
 
Остання зустріч відбулася 19 травня о п’ятнадцятій годині. Останній культ кат було вирішено присвятити музиці.


«Все приходяще и уходящее, а музыка – вечна»
(с)

Так як музика вимагає наявності певних інструментів для її здобуття більшість учасників була з інструментами. В наявності були: аль-саксофон, дві класичні гітари, дві скрипки. Також, несподівано для всіх, на сцені виявилось піаніно. Тут же серед гостей знайшлась дівчина, яка відрізняє чорне від білого й навіть мала з собою ноти. Перекинувшись парою слів зі скрипалем вона зайняла місце перед інструментом. Як стало відомо згодом, хлопець і дівчина були знайомі й вже мають досвід гри дуетом, але демонструвати свої вміння на зустрічі планували окремо. І хто тепер скаже, що невимушена атмосфера ніяк не впливає на розкріпаченість людей, що виступають на сцені?

Також, протягом вечора присутні стали свідками імпровізаційного дуету саксофону й гітари, слухали вірш про ідеалістичне кохання, що його читав сам автор, а також танцювали під ритм, який висукувався за відсутністю мембранних інструментів на кафедрі, яку знайшли поряд зі сценою активісти заходу.

Коли у музикантів вичерпалось бажання грати хтось із радістю помітив, що музика без танців – гроші на вітер. В той ж момент із радістю відзначили, що в залі присутня дівчина, яка займається танцями. Тут з місця встав саксофон і запропонував зробити щось «імпровізаційне». Знайшли зручний ритм, музикант обрав тональність і почалось дійство. Під звуки інструменту гості вечора побачили певною мірою еклектичний танок, але в ньому був характер і своя родзинка, тому він був сприйнятий на ура.

Надихнувшись такою сміливою імпровізацією вільних молодих людей у залі піднялись дівчина та юнак, які під акомпанемент піаніно показали танок, який вони зараз готують. Рухи були дуже невпевнені, але навіть неозброєним оком можна було помітити, що пара робить це з любов’ю і старається на всі сто. В той же час, ці люди не планували виходити на сцену, але тепла й дружня атмосфера перетворила пасивного глядача на безпосереднього учасника дійства.

Зустріч закінчилась на мажорній ноті, учасники одностайно висловили схвалення заходу, який відбувся, і задекларували бажання продовжити проект. Можливо, це буде інакша форма й навіть інакша назва, але атмосфера лишиться тією ж. Адже це саме те, що робить культ кат особливим.

Проект «Культ.Кат» передбачає культурні зустрічі молоді з різних навчальних закладів. Головна особливість – особистий внесок в проведення зустрічі робить кожний. Це запорука доброї, дружньої і затишної атмосфери під час заходів і стирає межу між організатором і пасивним глядачем. Тематика зустрічей найрізноманітніша, від культури певного регіону чи країни до культури особистості чи нації. Назву ініціативи можна інтерпретувати двома шляхами – це і культурний зріз, так і культ «Сut!», команди режисера про завершення зйомки. Хоч ми й зробили значний крок вперед від формату звичайного кіноклубу, проте майже в кожній зустрічі використовувався певний відеоряд – повноцінного фільму до коткометражних мультфільмів.

Організатором проекту виступає кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський Клуб». 

Фотографії: http://www.66.ru/photo/user/183493/31432/ 

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=rqetgOJsSwY 

Автор: Кирило Єкимов

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика