Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 1 травня 2011 р.

Програма CACTUS'11

Програма CACTUS була створена активною молодіжною групою заради розвитку громадського лідерства.
 
Програма передбачає проведення національного форуму, на якому учасники з усієї України мають шанс вивчити основи лідерства, роботи в команді та планування проектів, а також розвинути цікаві та корисні навички у різноманітних сферах. До кінця програми учасники розробляють власні проекти суспільного спрямування, які потім втілюють за допомогою координаторів та грантової підтримки.
 

Програма здійснюється за участі молодіжних лідерів України, США та інших країн, усі з яких є носіями англійської мови або ж вільно нею володіють. Це сприяє залученню талановитих тренерів з різних куточків планети, а учасникам надає можливість покращення мовних навичок та розвитку нових знайомств.

Головною метою програми CACTUS  є сприяння розвитку освічених, вмілих та суспільно-орієнтованих лідерів наступного покоління.

CACTUS 2011 проводитиметься з 1 по 11 серпня у м. Тернопіль. Програма планує зібрати 40 молодих людей з усієї України та 20 з Тернополя, власне тих, хто цікавиться  питаннями молодіжного лідерства та громадських проектів. Учасники матимуть шанс провести 8 днів, насичених різноманітними майстернями, які проводитимуть досвідчені громадські лідери. Молодь візьме участь у майстернях з розвитку проектів та роботи у команді, а також оберуть 2 майстерні на власний смак. Окрім цього, учасники CACTUS ‘11 матимуть нагоду взяти участь у численних заходах розважального характеру (День Пікніка, Латино-Американська вечірка, Вечір ігор, Жива бібліотека і т.і.), що відбуватимуться кожного вечора. 

Учасники та координатори житимуть в гуртожитку в м.Тернопіль, а отже будуть забезпечені житлом та харчуванням. Внесок для участі в програмі – 300 грн. Вік учасників 16-18 років. Остання дата подання заявки – 15 травня (аплікаційна форма є на сайті).

Додаткова інформація: http://cactus-ua.org/index.html

Автор: Мирослава Харчук, е-пошта: myroslava_kharchuk@yahoo.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика