Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 30 травня 2011 р.

Країни Європи - відкрита книга для пізнання

З 20 по 25 травня в Олександрійській гімназії - інтернаті був проведений Тиждень Європи. І хоч тривав він всього чотири дні, але його програма була насичена.

"Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку" - саме такий логін мали заходи в рамках проекту. Всі вони мали на меті ознайомити учнів, батьків, вчителів із географією, культурою, історією країн Європейського Союзу, розширити уявлення про найпривабливіші місця та видатних людей країни.

Все це було реалізовано через ігри, конкурси, вікторини: міні-квест «Прапори Європи» (5-6 кл.), гру «Євробінго» (7-8 кл.), гру - вікторину «Європейські перегони» (9-10 кл.). Свою обізнаність у політичному устрої держав ЄС, економіці, культурі держав учні могли показати у вікторині «Чи знаєш ти Європу?», яка була проведена у двох вікових категоріях – старші (7-10 кл.) та молодші (5-6 кл.) школярі. Для нарахування балів враховувалися не тільки правильність, а й першість подачі відповіді.

Родзинкою Тижня став «Парад країн Європи. Весна». Кожен клас намагався показати всю яскравість, привабливість обраних держав. Вразив своїм сиртакі 7 клас, який представляв Грецію. А учні 8-А кл. покорили глядачів віршованим представленням Польщі на манер «Єралашу». Ну і, звичайно, яка Іспанія без кориди, яку показали учні 6-Б класу. Все дійство було розбавлене енерджайзерами та іграми. Всі учасники проекту були відзначені дипломами, а призи, які нам люб’язно надало Представництво ЄС в Україні, визвали шквал позитивних емоцій .

І хоча Тиждень закінчився, але ми продовжуємо діяти. 1 червня, в День захисту дітей, кожен клас представить гру народів Європи.
 
В народі кажуть, що кожен кінець є початком. І ми знаємо, що цей кінець буде мати продовження в інших проектах. А свідченням успішності проекту, який підготували члени євроклубу «Світоч», стало бажання багатьох учнів вступити до нашого об’єднання. А отже, ми тільки на початку.Фото зі свята можна переглянути тут: https://picasaweb.google.com/117612649769574212536/BffXDK#

Автор: Вікторія Шапран

1 коментар:

Яндекс.Метрика