Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 19 травня 2011 р.

Олександрійщина святкує День Європи

13 травня в Олександрійському районі відбулося фейєрічне дійство – День Європи.

Щорічно ми зустрічаємося великою європейською родиною і завжди це цікаво та креативно. Але в цьому році ми по особливому святкували цей захід. О 9 ранку біля районної державної адміністрації зібрались 16 Євроклубів Олександрійщини!

На урочистостях з вітальним словом звернувся голова районної ради Бойко М.С та заступник голови РДА Сакара Т.В. Вони вітали дітей з першими кроками до європейської спільноти. Адже майбутнє за молодим поколінням. І молодь сьогодні повинна розуміти до чого прагне, розібратися в складному , але цікавому житті. Шкільні Євроклуби – це сьогодення, яке спонукає нас бути уважними і відповідальними до подій, які відбуваються в світі.

Продовженням свята була європейська хода містом Олександрією, з європейськими атрибутами, речівками, піснями ми йшли містом, привертали увагу перехожих. Красиво, велично ми рухалися до РБК де на нас чекали конкурси, ігри та святковий єврофест.
Насолоджуватися було чим: молоддю, здобутками, спіхами і перемогами, а ще тим, що говорячи про Європи ми завжди пам'ятаємо про Україну.

P.S. Шановні діти! Якщо у вашому закладі ще немає Євроклубу – так обов'язково створіть його. Повірте – це так цікаво.

Члени Євроклубу "Ровесник" 
Новопразького НВК, Олександрійський р-н

Контактна особа: Ирина Пивняк, е-пошта: irinapivnyak@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика