Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 20 травня 2011 р.

Потяг-експрес прямує з Олександрійщини до Європи

Як вже повідомлялось на цьому блозі, 13 травня 2011 року в місті Олександрії відбувся фестиваль "Потяг-експрес – Олександрійщина-ЄС".

Фестиваль проходив у рамках міжрегіонального громадського форуму, присвяченого відзначенню 20-ї річниці незалежності України. Серед запрошених гостей були і члени Євроклубу "Світоч" Олександрійської гімназії-інтернату.

Фестиваль відкрився перекличкою Євроклубів та представників навчальних закладів Олександрійського району та міста Олександрії. Всіх учасників свята вітали голова районної ради Бойко М.С., заступник голови ОРДА Сакара Т.В., начальник відділу освіти Коріненко О.А.

Яскравим продовженням свята стала урочиста хода учасників по центральній вулиці міста - проспекту Леніна. Хода супроводжувалася скандуванням девізів та кричалок. І можна з впевненістю сказати, що Олександрія відчула європейський дух і запал сучасної молоді.

Цікавою розважальною програмою стали ігри країн Євросоюзу на подвір’ї будинку культури. Це придало святові відтінку неформальності та розкутості у спілкуванні між учасниками.

У форматі фотогазет, які були виготовлені кожною командою, ми мали змогу ознайомитися із культурою, традиціями, історією країн ЄС. Всі вони вражали нас своєю яскравістю та оригінальністю представлення країни. А ознайомившись із фотогазетами "Мальта", "Ісландія", "Румунія", ми пройнялися настроєм представлених країн настільки, що не відмовилися б і від подорожі до них.

Родзинкою свята став концерт "Європейський вернісаж". Неординарні ведучі, яскраві номери художньої самодіяльності – все це надало неповторності концерту. Це дійсно був вернісаж культурної спадщини Європи, в якому виявилася багатогранність талантів сучасної європейської молоді. Тут можна було почути пісні французькою, англійською, чеською мовами. А наш Євроклуб представив віденський вальс, бо яка ж Австрія без нього.

І які б ми не були різні, але всіх нас об’єднала різнокольорова парасоля, яку підхопили всі учасники заходу, кожен намагався стати під неї і відчути енергетику єдності сердець.

"Єврофестиваль зірками виграє, нехай Європа в серці кожного живе" - саме цей вираз став девізом Дня Європи в Олександрійському районі. Організатори свята доклали всіх зусиль, щоб у кожного у серці засяяла зірочка. І для нас кожна така зірочка означає щирість у стосунках, відкритість у спілкуванні, які супроводжували все святкове дійство.

Автори: Селезньова Валентина, президент Євроклубу "Світоч", Шапран Вікторія, координатор Євроклубу

Фото: picasaweb.google.com/117612649769574212536

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика