Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 16 травня 2011 р.

Міський форум Євроклубів в Самборі присвятили Польщі

5.05.2011 у м. Самборі відбувся міський форум Євроклубів "День Польщі", присвячений Дню Європи, на який зібралися всі вісім євроклубів міста і гості з євроклубу м. Рудок.

Кожен клуб готував певну інформацію про країну, представляв її, багато шкіл зробили це польською мовою, так як відвідують суботню польську школу протягом 8 років, а по її закінченні отримують сертифікати і можливість навчатися в університетах Польщі.

Львівський ОІППО та Львівський ЦЄІ запропонували вибрати одну європейську країну і відсвяткувати міські заходи під назвою "День Чехії", "День Франції" і т. д. Переможці міських відборів представлятимуть своє місто чи район на 6 Форумі Євроклубів, який цього року пройде у нас, м. Самборі, і пройдуться колоною центральною площею міста парадом Євроклубів під прапорами "своєї" країни і гаслами свого Євроклубу.

Після презентацій Польщі були ігри, які провела Іра Сюма-президент Євроклубу "LIFE", а я, як координатор міських Євроклубів, провела ігри для опікунів. Також учасникам запропонували майстер-клас по виготовленню масок з пап’є-маше - які необхідні для майстер-класу обласного фестивалю, адже саме там усі євроклубівці області візьмуть участь у розмальовуванні маски під назвою "Обличчя Європи", де кожен Євроклуб отримає чисту маску і розмалює її в колір "своєї" країни.

На закінчення, гостинні господарі (СШ №9) запропонували учням солодкий стіл, а учні отримали ще одну можливість більше дізнатися один про одного, свої Євроклуби, школи.

Автор: Тетяна Гринкевич, е-пошта: hrynkevych@mail.ru, опікун Євроклубу “LIFE”, координатор Євроклубів м. Самбір.

Фото можна переглянути тут: https://picasaweb.google.com/thrynkevych/pgMLwG#

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика