Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 16 травня 2011 р.

В Умані піднімуть прапор європейських цінностей

Період з 16 до 20 травня 2011 року в Уманського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 - колегіум" буде проходити під прапором Європейського Союзу.
 
У рамках Тижня Європи, ініційованого євроклубом "EvroStar", буде проведено ряд заходів, спрямованих на знайомство учнів з історією ЄС та наближення учнівської молоді до європейських цінностей.

Тиждень Європи включає в себе: проведення виховних годин для учнів 1-4 класів, спільного виховного заходу для учнів 5-7-х та 9-х класів ( понеділок о 8.00, актова зала навчального закладу), конкурсу малюнків на асфальті серед команд 1-х, 2-х, 3-х та 4-х класів (понеділок – протягом дня ), 3-денного конкурсного змагання (вівторок-четвер) серед п’яти команд 5-11 класів («Небо Європи», «Юниоры», «Імпульс», «Молодежь 21 века», «Амстердам»).

На протязі тижня будуть працювати команди учнів-журналістів ( «Репортер», «Пошуковці», «Бульбозаври», «Уманчани», «Папарацці»), завданням яких є підготовка звіту про один день Тижня Європи у навчальному закладі. Підведення підсумків роботи буде відбуватися на урочистій лінійці 20 травня з нагородженням та відзначенням переможців конкурсів та активних учасників.

Починаючи з 16 травня до 26 травня включно проходитиме конкурс на краще фото з Тижня Європи та кращу статтю журналістських команд на блозі євроклубу "EvroStar" http://vkontakte.ru/club19902841.

Взяти участь у заходах Тижня Європи в Уманському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№ 7 - колегіум" можуть усі бажаючі.

٭ ٭ ٭

Контактна особа: Надія Рудик, тел.: +38 (096) 50 20 920, e-пошта: EvroStar@list.ru, nika_rn@mail.ru.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика