Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 19 травня 2011 р.

Смілянський Євроклуб запросив на День Європи гостей з Вінниці

До відзначення Дня Європи в Смілянському природничо-математичному ліцеї, що на Черкащині, цього року готувались особливо ретельно.

Адже відзначали його разом із друзями із гімназії № 30 м. Вінниці, на чий приїзд з нетерпінням очікували ліцеїсти, які перед тим самі побували у Вінниці за програмою "Навчаймося разом".

Розпочали із презентації про історію створення в ліції Євроклубу та підсумків його роботи за 2010-2011 навчальний рік. Бойко Вікторія та Ляховець Ольга провели пізнавально-інтелектуальну гру "Цікаво про Європу". Чотири команди перевіряли та розширювали свої знання про країни Євросоюзу.

Традиційну каву-брейк для гостей вирішили провести нетрадиційно та з користю не лише для шлунків, але й для мізків. "Фуршет країнами Європи" складався із 8 страв, що є типовими для певних країн, назви яких кожен клас тягнув в жеребки заздалегідь. Гостям знадобилось більше 5 хвилин, щоб відгадати, яку країну презентує кожна страва. Фрукти з Іспанії та "Шопський салат" з Болгарії, італійська піца та боксті з Ірландії і різноманітна випічка з Чехії та Португалії. Все мало привабливий естетичний вигляд та було гарним на смак.
 
Впродовж 40 хвилин тривав художній марафон "Створюємо Європано", де представники команд мали виготовити із заготовлених матеріалів стінну газету про ту чи іншу країну, що входить до складу ЄС. Та результат вразив усіх. Яскраві, інформативні, виконані зі смаком стіннівки прикрасили коридор на першому поверсі.

А далі ще цікавіше… Незважаючи на холодну погоду, Євроквест "Галопом по Європі" зібрав у фойє ліцею 34 учасників, які мали впоратись із завданням на 7 станціях та показати гарний час.
Євродень удався на славу. Маса вражень, гарного настрою, цікавих пізнавальних моментів та можливість спілкування з друзями з іншого регіону України.

Фото:

Контактна особа: Тетяна Ярмиш, е-пошта: yarmysh@yahoo.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика