Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 16 травня 2011 р.

В Харкові відбулась творча майстерня щодо неформального світу Європи

11 травня 2011 року у Центрі європейської інформації, який діє при Харківській обласній універсальній бібліотеці (м. Харків вул. Кооперативна 13/2) пройшла творча майстерня "Informal World of Europe" в рамках відзначення Дня Європи.

Метою проведення заходу є інформування жителів України про неформальні течії Європи, та їх вплив на розвиток неформальних субкультур в Україні і навпаки...

Спочатку участники творчої майстерні познайомились один з одним за допомогою гри “Iм`я +”. Участники майстерні сіли в круг та називали своє ім`я, та ім`я свого сусіда , останній повинен був назвати всі імена.

Під час творчій майстерні були показано декілька презентацій. Одну з них презентувала куратор євроклубу школи № 91 Оксана Штих: «Субкультури Європи». Презентація була присвячена різним напрямкам музичних субкультур Європи, їх вплив на Український андеграунд...

Також учасникам творчої майстерні була представлена презентація "Informal World of Europe". Презентація була присвячена музичним, арт, індастріал (міським), контркультурам, субкультурам, які існують в Європі. Презентація супроводжувалась карикатурними малюнками тієї чи іншої субкультури, особливо учасникам творчої майстерні сподобались карикатури на Треш, Емо, та Hardcore виконавців...

Крім того, представниками Євроклубу “EuroMix” були представлені такі субкультури, як : хіппі, готи, емо, скінхеди.

Другою частиною круглого столу були дебати на тему: “Бажання виділитися з натовпу призводить до того, що ви потрапляєте в натовп, який бажає виділиться з натовпу”.

Якщо підбити висновки дебатів, то всі учасники майстерні висловили таку думку, що це добре, коли людина має право якимось чином виділиться з натовпу, не тільки зовнішністю, але й своєю неформальною (не форматною) особистістю, але якщо це не переступає букву закону і не ущемляє права іншої людини. Інша справа такі течії, як скінхеди і сатаністи. Учасники творчої майстерні висловили думку, що такі субкультури, небезпечні для життя звичайної людини і хотілося б, щоб їх вплив як на європейську молодь, так і на українську був мінімальним.

Після ознайомлення з найпопулярнішими субкультурами Європи та міні-дебатів кожному учаснику були видані паперові пелюстки, на яких кожен з учасників повинен був написати яка субкультура сподобалась саме йому і чому. Найбільш популярними були такі субкультури, як гламур, паркур, хіппі та треш...

На завершення творчої майстерні представник євроклубу школи № 91 — Марія Внукова виконала музичну композицію групи Queen “We are the champions”, чим завершила творчу майстерню..

Участь у круглому столі прийняли представники таких євроклубів шкіл: ХЗОШ № 91, 10 та гімназії № 65, а також студентська молодь в загальній кількості 20 чоловік.

Автор: Оксана Штих

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика