Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 16 травня 2011 р.

Євроклуби Новоград-Волинського проводитимуть регіональний тренінг з волонтерства

25 травня о 10:00 в ІМЦ (м. Новоград-Волинський, вул. Пушкіна, 44) в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” відбудеться регіональний тренінг з теми волонтерства.
 
Тренінг організується та проводиться Асоціацією європейських клубів міста Новограда-Волинського (включає в себе 11 Євроклубів) спільно з управлінням освіти і науки й відділом сім’ї та молоді Новоград-Волинської міської ради, Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Учасники тренінгу під час заходу у формі рольових ігор з теми волонтерства серед молоді визначатимуть нагальні суспільні проблеми місцевих громад та спільно шукатимуть власну спроможність вирішити їх у формі конкретних волонтерських проектів, які просуватимуть європейські цінності серед молоді та ширших верств населення.

Організатори пропонують існуючим Євроклубам у рамках проведення тренінгу представити власні успішні практики (проекти) з залученням волонтерів у зручному вигляді (стендовому, друкованому, електронному (PowerPoint)).

Передбачається, що учасники тренінгу отримають конкретний роздатковий матеріал для практичної роботи з продовження діяльності Євроклубів, що спрямований на розвиток волонтерства серед молоді, та поширення кращого досвіду задля розвитку мережі Євроклубів. Будуть визначені форми та методи продовження подальшої діяльності та співпраці Євроклубів.
  
На тренінг запрошуються представники зацікавлених Євроклубів, їх партнери (батьки, бізнесмени, громадські організації, освітні установи, місцева влада, ЗМІ, тощо); представники шкіл, які бажають створити Євроклуби.

Крім 11 Євроклубів міста Новограда-Волинського про свою участь у тренінгу вже заявили Євроклуби Житомирської області, міст Житомира, Бердичева, Рівного, Луцька.

Відповідальна особа: Павло Ліневич, тел.: +38 (041 41) 550 72, моб.: (066) 817 94 09,

Реєстрація преси на місці.

* * *

Анонс тут: docs.google.com.
 
Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика