Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 28 травня 2011 р.

Євроклуби Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Кіровоградської областей запрошуються на тренінг

Євроклуби чотирьох областей України навчатимуться приймати рішення та обговорять можливі конкретні волонтерські проекти для їх практичного використання у своїх громадах. 

1 червня 2011 року в м.Львові проходитиме тренінг “Розширення можливостей волонтерів для Європи” для євроклубів Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Кіровоградської областей. Даний захід проводиться в рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році", що виконує Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

За допомогою діючих євроклубів, що мають значний досвід, надаватиметься допомога школам у створенні та підтримці діяльності нових євроклубів. Тематично, захід проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Для участі у тренінгу запрошуються опікун та один-два представники від євроклубів Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Кіровоградської областей.
Тренінг складатиметься із двох елементів: презентації Європейського року 2011 в Україні та рольової гри у формі структурного діалогу.

Презентація Європейського року 2011 в Україні проводиться з метою представити цілі Європейського року волонтерства, який цьогоріч відзначається у 27 країнах-членах Євросоюзу. Даний захід має також стати платформою для зустрічі освітянської громадськості, під час якої буде розпочато щиру дискусію щодо подальшого впровадження сучасних форм і методів неформальної освіти з метою розбудови людського капіталу, що спроможний відповісти на виклики європейського вибору України.

Під час рольової гри учасники Євроклубів зможуть відчути себе членами Єврокомісії, Європарламенту, міністрами та активістами громадянського суспільства. За короткий час молодь дізнається про основних політичних акторів в ЄС, і про те, як вони впливають на процес прийняття рішень в ЄС, зокрема, стосовно молодіжної політики.

Практичний елемент навчання включатиме обговорення та підготовку конкретних волонтерських проектів, які просуватимуть європейські цінності серед молоді та ширших верств населення, а також сприятимуть вирішенню нагальних суспільних проблем у відповідних місцевих громадах.

Партнерами заходу є Центр європейської інформації у м.Львові та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Початок заходу о 10:00 в Львівській СШ 1ст.№53, просп.. Чорновола,6 , конференц-зал

Контактні особи: Гринкевич Тетяна Романівна, координатор (опікун) шкільного Євроклубу “Life”, тел.: +38 (067) 74 01 196, е-пошта: hrynkevych@mail.ru, Наявко Наталія Олександрівна, координатор (опікун) шкільного Євроклубу “Промінь Європи”, тел.: +38 (067) 45 83 755, е-пошта: nayavko@yandex.ru.

* * *
Анонс тут: docs.google.com.
 
Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика