Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 26 травня 2011 р.

Кіровоград відсвяткував День Європи

Ось вже вісім років поспіль у третю суботу травня Україна святкує День Європи.  Місто Кіровоград не є винятком!

Радою євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості продовжено традицію відзначати це свято великим фестивалем "Єврофест".

Шороку свято проходить на центральній площі міста, збираючи тисячі охочих дізнатись більше про культуру, традиції, історію країн Європи.

Треба зазначити, що цього року святкування Дня Європи розпочалось ще на початку травня великою євровечіркою, у якій взяли участь члени євроклубів міста, області і гості з Німеччини – художній колектив із Дрездена. Молодь Євроклубів надовго запам’ятає і захоплюючу інтерактивну гру «Євродозор», усі завдання та локації якої були пов’язані із цікавими фактами з історії та життя євроспільноти.

Творчий фестиваль «Єврофест – 2011» розпочався грандіозним флеш-мобом. На головному майдані міста, під прапорами усіх країн-членів Євросоюзу, учасники сформували величезну фігуру урівноважених терезів – символ верховенства права, як однієї з найважливіших цінностей Європейського співтовариства. Протягом дня відбувались презентації країн-членів Євросоюзу від євроклубів міста й області, міні-концерти та конкурси.

Свято проходило у форматі баркемпу – невимушеній неформальній зустрічі учасників євроклубів та молоді Кіровоградського регіону, які обмінювались новими ідеями, спілкувались, знайомились між собою та обговорювали плани на подальшу спільну творчу працю.

На площі розгорнулись яскраві інформаційні куточки євроклубів області, які інформували усіх охочих із традиціями, культурою, історією країн Євросоюзу. Кіровоградський обласний ЦДЮТ та Центр європейської інформації бібліотеки ім. Д.І. Чижевського надавали учасникам фестивалю вичерпну інформацію стосовно євроінтеграційних процесів у нашій країні.

Майстри декоративно-прикладного й образотворчого мистецтва знайомили гостей «Єврофесту» з мистецтвом країн Європи та України і проводили майстер-класи для бажаючих оволодіти давніми ремеслами.

Цьогорічне свято організоване за сприяння Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Головного управління економіки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації, Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації, Центру європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, за координації Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

Фото заходу можна переглянути тут: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1890671978805.2107589.1001657830

Контактна особа: Олена Арутюнян

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика