Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 17 травня 2011 р.

День Європи в Кіровограді об'єднає Євроклуби і місцеву громаду

21 травня на центральній площі Кіровограда проводиться фестиваль "Єврофест – 2011" у рамках відзначення Дня Європи в Україні.

"Єврофест" об’єднує діяльність євроклубів Кіровоградщини та проєвропейські громадські ініціативи. Заходи фестивалю різноманітні, цікаві, яскраві та змістовні. Площа Кірова м. Кіровограда перетвориться на Європейське містечко, у рамках якого будуть працювати творчі майстерні, творча алея, інформаційні та мовні палатки, де можна буде отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі, виставки кращих робіт талановитої молоді на тему європейських цінностей.

Організатори фестивалю: Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ, Центр європейської інформації Кіровоградської обласної наукової бібліотеки ім.Б.Чижевскього, управління Кіровоградської облдержадміністрації: освіти і науки, у справах сім’ї та молоді, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, Головне управління економіки, а також управління освіти Кіровоградської міської ради.

Про особливості історії та культури країн Європейського Союзу можна буде дізнатись під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств. В рамках роботи Європейського містечка планується робота інтерактивного стенду опитування, де кожен бажаючий буде мати змогу залишити відбиток власної долоні та свої побажання, та конкурсу малюнку на європейські цінності, який будуть оцінювати "мешканці" Європейського кварталу.
 
Приверне увагу до питань правосуддя проведення флеш-мобу "Верховенство права". На завершення фестивалю, на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, буде проведена вікторина "Україна – ЄС" і відбудуться презентації "Подорожуємо країнами Європи". Вечір цього насиченого дня завершиться Євровечіркою.
 
Детальну інформацію можна отримати у голови Ради євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ Олени Арутюнян за тел.. +38 (050) 172 57 51, та e-поштою: arualena@yandex.ru, ocdut@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика