Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 25 травня 2011 р.

Минулий тиждень в Умані пройшов під прапором Європи

З 16 до 20 травня в Уманському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 - колегіум" з ініціативи Євроклубу "EvroStar" було організовано проведення Тижня Європи.

Головною метою організаторів було ознайомлення учнівської молоді з історією створення та діяльностю ЄС, пропаганда європейські цінності серед української молоді, поширення інформацію про діяльність ШЄКу, виховування активної громадянської позицію, інтересу до подій європейського суспільства.

Перший день Тижня Європи розпочався із урочистого підняття прапора ЄС над навчальним закладом та включав проведення виховних годин для учнів 1-4 класів та визначення кращого "Знавця історії ЄС" у кожному класі, спільного виховного заходу для учнів 5-7-х та 9-х класів, конкурсу малюнків на асфальті "Європейська Україна" серед команд 1-х, 2-х, 3-х та 4-х класів.

Перемогу у конкурсі здобула команда учнів 4-х класів (керівники – Ніколенко А. та Прус М.), на 2-му місці команда 3-х класів ( Пономарьова Є.), а третє місце посіли учні 1-2-х класів (Юра Д.).
Протягом вівторка-четверга відбувалося змагання серед п’яти команд 5-11 класів («Небо Європи», «Юниоры», «Імпульс», «Молодежь 21 века», «Амстердам»). До третього етапу конкурсу були допущені лише «Імпульс», «Молодежь 21 века» та «Амстердам». За підсумками попередніх днів та безпосередньо результатами вікторини у четвер перемогу здобула команда «Амстердам» (Мельник В., Зозуля Я., Митрофаненко М., Бондар А.). Друге місце вибороли учасники «Імпульсу» (Кучеренко І., Пономаренко Д., Голоднюк В., Комаров В., Козак К.), а третє - «Молодежь 21 века» (Запухляк В., Криволапова А., Ніколенко А., Траченко В.).

Вподовж тижня працювали команди учнів-журналістів ( «Репортер», «Пошуковці», «Бульбозаври», «Уманчани», «Папарацці»), які готували звіт про один день Тижня Європи у навчальному закладі.

Підведення підсумків роботи відбувалося на урочистій лінійці 20 травня з нагородженням та відзначенням переможців конкурсів та активних учасників Тижня Європи.

* * *

Фотоматеріали доступні за адресою http://vkontakte.ru/club19902841 та https://picasaweb.google.com/109800265573419372171/EuropeWeekEvrostar?authkey=Gv1sRgCLe6-f2pkpPoJQ

Контактна особа: Рудик Надія Євгенівна, тел.: (096) 502 09 20, e-пошта: nika_rn@mail.ru, EvroStar@list.ru.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика