Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 18 травня 2011 р.

В Хмельницькому пройде тренінг “Відчуй себе волонтером – зроби крок назустріч Європі” для Євроклубів Хмельниччини і Вінниччини

18 травня у м. Хмельницькому в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році ” на базі ЦЄІ відбудеться тренінг з елементами рольової гри “Розширення можливостей волонтерів для об’єднаної Європи”.
 
Тренінг організується та проводиться Євроклубом “Кур’єри ЮНЕСКО” спільно з управлінням освіти і науки, Центром інформування про ЄС м. Хмельницького за участю Євроклубів м. Хмельницького, Хмельницької та Вінницької області.

Учасники тренінгу під час заходу у формі рольової гри з теми волонтерства серед молоді будуть поширювати досвід участі громадянського суспільства у волонтерські діяльності дізнаються, як волонтерство допомагає людям позитивно та активно працювати у суспільстві.

Тематично тренінг присвячений проблематиці Європейського року волонтерства 2011 року, головною метою якого є створення умов для підвищення участі громадянського суспільства у волонтерській діяльності, покращення наочності волонтерської діяльності та розвиток активного європейського громадянства. Таким чином, головна ідея гри полягає у тому, щоб донести учасникам ідею важливості активного європейського громадянства, та навчити їх методу прийняття рішень в ЄС у сфері молодіжної політики.

На тренінг запрошуються представники зацікавлених Євроклубів, місцева влада, ЗМІ, представники шкіл, які бажають створити Євроклуби.

Контактна особа: Шенгілевич С.Г., Заступник директора з міжнародних зв’язків гімназії № 2, е-пошта: sveta_gen@ukr.net.

* * *
Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9.

1 коментар:

  1. Євроклуб "Вікно в Європу" з Вінниччини був вдячним учасником тренінгу. Бажаємо наснаги організаторам та сподіваємося на подальшу співпрацю.

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика