Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 11 травня 2011 р.

Проект ЄС представляє нову рольову гру

Симуляційна гра "Розширення можливостей волонтерів для об’єднаної Європи" розроблена в рамках проекту ЄС "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році".

Гра пропонує молоді дізнатись про прийняття рішень в ЄС на основі оновленого відкритого методу координації європейської співпраці у сфері молодіжної політики. Гру було пілотовано під час початкової майстерні проекту.
 
Нова структура співпраці була узгоджена та ухвалена Резолюцією Ради ЄС від 27 листопада 2009 року та розрахована на період до 2018 року. Саме модель структурного діалогу взята за основу даної симуляційної гри.

Матеріали, використані у грі, представляють собою оригінальні документи Ради ЄС (Резолюція Ради ЄС від 27 листопада 2009 року); доповідь щодо імплементації структурного діалогу на період з 1 січня 2010 року по 30 червня 2011 року, розроблена головуючою трійкою Іспанія-Бельгія-Угорщина, Європейською Комісією, та Європейським молодіжним форумом у Брюсселі від 4 грудня 2009 року ; доповіді країн-членів ЄС щодо волонтерства; Повідомлення Комісії до Європейського Парламенту, Ради, Європейського економічного та соціального комітету та Комітету регіонів "Сприяння повної участі молоді у сфері освіти, зайнятості та суспільстві".

Також, у якості джерел інформації при підготовці гри, виступили офіційні веб-сайти головування країн в ЄС; офіційні сайти громадських організацій країн ЄС; офіційний сайт Європейської комісії; офіційний сайт Ради ЄС; сайт програми Молодь в дії; офіційний сайт Європейського молодіжного форуму, тощо.

Автор гри: Юлія Сакунова , СМГО "Центр європейських ініціатив"
 
Редактори: Анна Ковбасюк, Сергій Штукарін, ВГО "Українська асоціація європейських студій".

Гра доступна за короткою адресою: http://goo.gl/vVleH (увага, матеріали будуть оновлюватись!)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика