Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 24 травня 2011 р.

В Кіровограді навчатимуть волонтерству через рольові ігри

26 травня о 16:00 на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості (м. Кіровоград, вул. Калініна, 36) в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” відбудеться регіональний тренінг з теми волонтерства.

Тренінг організується та проводиться КОЦДЮТ, радою євроклубів Кіровоградщини, за підтримки управлінням освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, управлінням сім’ї та молоді Кіровоградської облдержадміністрації.

Учасники тренінгу під час заходу у формі рольових ігор з теми волонтерства серед молоді визначатимуть нагальні суспільні проблеми місцевої громади та спільно шукатимуть власну спроможність вирішити їх у формі конкретних волонтерських проектів, які просуватимуть європейські цінності серед молоді та ширших верств населення.

Організатори пропонують існуючим Євроклубам у рамках проведення тренінгу представити власні успішні практики (проекти) з залученням волонтерів у зручному вигляді (стендовому, друкованому, електронному (PowerPoint)).

Передбачається, що учасники тренінгу отримають додатковий матеріал для практичної роботи з продовження діяльності Євроклубів, що спрямований на розвиток волонтерства серед молоді, та поширення кращого досвіду задля розвитку мережі Євроклубів. Будуть визначені форми та методи продовження подальшої діяльності та співпраці Євроклубів.

На тренінг запрошуються представники зацікавлених Євроклубів та їх партнери; представники шкіл, які бажають створити Євроклуби.

Відповідальна особа: Арутюнян Олена – голова ради євроклубів Кіровоградщини, тел.: моб.: (050) 172 57 51, е-пошта: arualena@yandex.ru.


* * *

Анонс тут: docs.google.com.
 
Довідково: Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, в рамках якого проводиться тренінг, реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Особлива увага проекту зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це робиться через залучення діючих Євроклубів, що мають значний досвід, для надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично проект проводиться в рамках Європейського року волонтерства 2011, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: "Волонтарюй! Зміни світ на краще".

Усі матеріали регіональних та місцевих тренінгів з волонтерства доступні за короткою адресою: http://goo.gl/8qRS9.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика