Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 20 травня 2011 р.

Волонтери в Олександрії зібрали 600 гривень на допомогу хворим дітям

Кожна людина – волонтер, помічає вона це чи ні. У світі є багато людей, які потребують допомоги волонтерів. Ним може бути як дорослий, так і дитина.

Саме у такі моменти ти відчуваєш себе потрібним у цьому світі для інших людей.Українці влучно характеризують волонтерство: "Світ не без добрих людей". Бути волонтером - це класно!

Ми перевірили це на власному досвіді, тому 12 травня 2011 року в Олександрійській гімназії-інтернаті відбулася виставка-ярмарок , що проходила в рамках акції "Серце до серця". На цій виставці учні всіх класів продавали вироби, зроблені власноруч. До цього заходу вони готувалися ретельно і кожна дитина мала змогу показати свої здібності. У ці вироби було вкладено багато любові і душевного тепла.

Не тільки учні, а й вчителі були активними учасниками цього дійства . Вони допомогли організувати все на високому рівні, виготовили свої вироби. А також були завзятими покупцями на ярмарку.

Спільними зусиллями ми зібрали майже шістсот гривень. Ці кошти вже переслані на допомогу дітям, хворим на цукровий діабет. Хоч це і не велика сума, але ми хочемо вірити, що вона допоможе хворим дітям мати повноцінне життя.

Фото: https://picasaweb.google.com/117612649769574212536/kZaOd#

Автори: Сахнюк Катерина, Рискаленко Оксана - члени Євроклубу "Світоч" Олександрійської гімназії-інтернату

Контактна особа: Виктория Шапран, опікун Євроклубу "Світоч"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика