Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 22 квітня 2011 р.

Евроклуб EuroMix принимает "Европу в чемодане"

26 апреля в 14.30 в Харьковской общеобразовательной школы № 91 по адресу: Садовый проезд 18Б, состоится встреча с участниками проекта "Европа в чемодане"!

С утра команда проекта посетит Национальный университет им. Каразина, а затем встретится с Евроклубами! Желающим принять участие в дискусии на европейскую тематику - просьба зарегистрироваться по телефону: +38 (097) 767 46 50, и указать количество учащихся (для обеспечения наушниками для перевода) до 23.04.2011.

Контактное лицо: Штых Оксана, Координатор Евроклуба EuroMix


Куди сягають межі Європи? Що означає бути громадянином Європи? Та чому європейці не втрачають своєї національної гідності, об’єднуючись в унію, що зветься Європейським Союзом?

Вже вп’яте Фонд Конрада Аденауера, Фонд Роберта Боша, Європейська Академія Берліна, Польська Фундація Роберта Шумана та Інститут Євро-Атлантичного співробітництва єднаються навколо спільної мети – розвінчання суспільних стереотипів щодо Європи/Євросоюзу та їх впливу на державотворчі процеси в Україні шляхом організації та проведення щорічної всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії.

Другий рік поспіль фундатори проекту «виряджають у регіони України» з «Європою у валізі» команду молодих й активних експертів з тим, аби підвищити освітній ценз українських громадян щодо принципів та цінностей, які сповідує Європа.

Цьогоріч 5 мобільних груп, представлені молодими експертами з Німеччини, Польщі та України, подорожують містами, містечками та селищами України, спілкуючись з однолітками з українських вишів, учнями українських шкіл, активістами громадських організацій, молодими підприємцями та представниками засобів масової інформації. Одна з таких груп впродовж тижня запрошуватиме до дискусії щодо європейського майбутнього України молодь Харківщини та Полтавщини, зокрема, 26 квітня ц. р. відвідає м. Харків.

До складу німецько-польсько-української команди увійшли Арслан Дайхсель (інтерн Бундестагу ФРН, радник з політичних питань, Німеччина), Марсель Крьонерт (експерт Європейського центру інформаційних та комунікаційних технологій, Німеччина) Павел Швєжак (аналітик Канцелярії Президента Республіки Польща), Ярослав Кулік (координатор проектів Польської Фундації Роберта Шумана), Дарина Богуцька (журналіст бізнес-видання «Стратегії», Україна) та Наталія Сад (експерт Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, координатор проекту «Європа у валізі» в Україні).

За детальною інформацією щодо проекту прохання звертатися до координатора групи Наталії Сад: +38 044 238 68 43, +38 050 930 84 39, nataliya.sad@ieac.org.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика