Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 12 квітня 2011 р.

Свято європейського гумору в Тернополі

Квітень стартував для нас з позитиву по-європейськи, оскільки євроклубівці вирішили підняти настрій не лише однокласникам, а й влаштувати свято європейського гумору для усієї школи.
 
В рамках такої одноденної акції усі класи отримали нагоду ознайомитися із кращими жартами європейських країн їхніми ж мовами, які наші євроклубівці розповсюджували у формі постерів та листівок у різних класах.

А ось уже 5 квітня ми відзначали Всесвітній день дитячої книги. Оскільки саме свято припало на суботу (2 квітня) учасники євроклубу вирішили відразу після вихідних організувати незвичну хвилинку-цікавинку для учнів молодших класів. Як і завжди, цього разу, команда діяла згуртовано, креативно та організовано. Спершу євроклубівці завчасно повідомили про свій задум усі молодші класи нашої школи. А зранку 5 квітня волонтери розійшлися по визначених класах. Спочатку вони знайомилися з учнями у незвичайний ігровий спосіб, а потім провели конкурс-розповідь та вікторини.
 
Діти із захопленням розповідали про книги європейських авторів, найпопулярнішими серед яких виявились "Гаррі Поттер", "Аліса в країні чудес", "Гидке каченя" тощо, за що отримували заохочувальні призи та солодкі подарунки, які допомогли доповнити атмосферу свята „смаком дитинства”. Окрім цього, відкриттям для волонтерів стало те, що багато з них називали авторів далеко не дитячих книжок, що надзвичайно вразило і потішило організаторів заходу. Також бесідували про те, як улюблені книжкові герої втілюються у театральних, кіно- та мультиплікаційних постановках. Школярі проявили себе лише із найкращої сторони, були активними, ініціативними, кмітливими. Щоб трішки розвеселити учнів після цікавої бесіди, євроклубівці залучали різноманітні ігри, яких навчилися на попередніх тренінгах та засіданнях Молодіжного Європейського Парламенту. Вчителі також долучилися до запропонованих волонтерами заходів і самі радо захопилися вивченням нових пісень та ігор. Закінчення свята волонтери відзначили призами найактивнішим учасникам та грамотами Євроклубу.
 
Звісно, і молодші школярі, і самі євроклубівці були захоплені такою неймовірною практикою спілкування та обміну думками і позитивними емоціями. Ця зустріч стала для них надзвичайним досвідом та ще одною сходинкою до втілення ідеї цьогорічного європейського року волонтерства. „Їхні дитячі оченята додавали нам наснаги і викликали посмішки. Вони були сповнені уваги та допитливості. Ми зрозуміли, що молодші школярі дійсно дружать із книгами. Ми впевнені, що вони й надалі будуть заглиблюватись у прекрасний світ книг, і стануть для нас гідною заміною”.
 
Фото: https://picasaweb.google.com/110000322645799896877/glSTWF?authkey=Gv1sRgCJPIkLv_4Ji_Tw#

Автор: Мирослава Харчук, координатор Євроклубу "Дружба" Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика