Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 5 квітня 2011 р.

Зустріч кулькатівців першого квітня у Кременчуці так і не відбулась

Жартую! :)
  
Ініціатори культкату, не боючись розіграшів, зібрались першого квітня у п’ятнадцятому корпусі КНУ імені Михайла Остроградського завдяки Європейському клубу. Чудовий веселий звичай ходити з білою спиною у цей день не оминув і нас.
 
Одна із учасниць прийшла у чорному піджаку з написом крейдою "Спина біла", інша, перейшовши від слів до діла, вдягла кофтину вимазану об білила стіни. З таких дотепів почався перший квітневий вечір.
  
Протягом нього ми переглянули найкумедніший епізод фільму "Один день у Європі". Фільм складається із чотирьох історій про смішні непорозуміння, які часто трапляються на стикові різних культур. Цікавими для роздумів щодо ідентифікації себе стали висловлювання з кіно:
  
«Я из Парижа, а мой друг ─ из Марселя. В этом проблема» або
«Лучше бы мы остались во Франции, чем поехали в эту Европу!»
  
Також учасники зустрічі мали нагоду дізнатись про найбільш вдалі розіграші ЗМІ двадцятого століття, які не тільки викликали очікувану реакцію, а й навіть перевершили її, а в деяких випадках і взагалі перевершили усі сподівання.
  
З усього хіт-параду відомих квітневих розіграшів присутніх найбільше вразив сюжет телеканалу ВВС 1957 року про небувалий врожай макаронів у Швейцарії. На фоні кадрів з людьми, які збирають з дерев варені макарони, голос диктора повідомив глядачам про неймовірне чудо швейцарських селекціонерів, яким нарешті вдалося створити сорт макаронів, паростки яких були абсолютно однаковими за довжиною. Після цього репортажу на адресу редакції каналу надійшли тисячі листів телеглядачів: деякі з них дивувалися, що макарони ростуть горизонтально, а не вертикально; хтось просив вислати розсаду; дехто нарікав на те, що до цих пір був упевнений, що макарони виготовляють з тіста. Даний жарт, як нам стало відомо, визнано Розіграшем Століття. Другим за нашим рейтингом стало відео про пінгвінів, які навчились підійматись у повітря та відлітають до теплих країв.
  
Далі була суцільна імпровізація: обрали двох бажаючих і дали їм завдання: представити себе єдиним організмом, зокрема вченим, який здійснив відкриття (за легендою винайшов «борзометр»). Усі інші присутні за замовчуванням стали журналістами. «Родзинка» в тому, що люди, які представляють вченого, мали відповідати зв’язно і взаємоузгоджено, промовляючи лише по одному слову по черзі. …І от ми сидимо на конференції. Спалахи фотокамер, диктофони на столах і безліч журналістів, бажаючих дізнатись правдиву інформацію про винахід у відомої людини. Як виявилось, ідея створення «борзометру» з’явилась на селі, а на створення винаходу високоповажну особу надихнули дівчата, які копали город.
  
Іншою вправою на інтеграцію стало завдання для двох наступних учасників. За умовами вони знаходились у певному місці (в даному випадку у відділенні міліції) і обговорювали конкретну тему (випускний день). Учасники повинні спілкуватись, починаючи кожне речення з літери, яка йде за алфавітом. У ході розмови ми вияснили, що одна з дівчат була не у синій, а у помаранчевій сукні, тому що мала синець під оком.
  
І заключним завданням стала імпровізація казки «Червона шапочка», але з додаванням нових слів до твору, які герої вправно «вживили» в сюжет і без великих ускладнень зобразили.
  
На цій веселій ноті наш культурний розвиток не закінчився. Кременчуцький гурт «Агарті» вже вкотре порадував присутніх своєю творчістю за допомогою дивовижного поєднання гітари, флейти та чудових вокальних здібностей. Дівчата виконали доброзичливі жартівливі пісеньки, які не залишили нікого байдужим. Окремо авторські веселі пісні були виконані Сільмою.
  
Попивши чаю та поспілкувавшись вдосталь, ми провели моніторинг газет і книжок, принесених із власних бібліотек культкатівців. Найбільш кумедні історії, новини та епізоди були зачитані. Проте не вистачало більшої виразності та наочного представлення сюжету. Так і народилась ідея майбутнього зібрання на театральну тематику. Що буде? ─ можливо, пантоміма, невеличкі вистави за сценарієм або ж суцільний «капустник». Це вже залежить лише від нас ─ учасників культкату!
  
Більш детальну інформацію можна отримати у Євроклубі за адресою: вул. Красіна, 37/49 (15 корпус КНУ імені М.Остроградського), аудиторія 15207, або за телефонами: 0961558766 (Юлія), 0966066170 (Кирило).
 
Фотографії: facebook.com
  
Автор: Юлія Кучевська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика