Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 25 квітня 2011 р.

Віртуальний тур архітектурними пам’ятками Європи для Тернопільських євроклубівців

В рамках відзначення Міжнародного дня пам’яток та визначних місць Тернопільський Євроклуб "Дружба" ініціював здіснення віртуального туру по найбільш значимих, відомих та красивих архітектурних перлинах Європи

Ще заздалегідь до святкування цієї дати євроклубівці об’єдналися у команди для створення своєрідних електронних путівників по європейських країнах.

У результаті кропіткої роботи команда Євроклубу підготувала захоплюючі презентації, метою яких було у незвичний спосіб розповісти про одну із значимих пам’яток Європи, які на сьогоднішній день вважаються символами своїх країн або ж, навпаки, є надзвичайно привабливими та старовинними, проте не стільки відомими для звичайного туриста.

Таким чином, ми стартували в Італії, де побували на таємничій Пізанській вежі та відчули романтичний настрій Венеції, потім наш євротур продовжився на сонячному грецькому острові Санторіні, а тоді нам відразу захопило подих на верхівці Ейфелевої вежі у самому серці Парижу у Франції. У цій же країні ми побували у всесвітньо відомому Соборі Паризької Богоматері.

Цікаво те, що у такому віртуальному турі кожна команда обрала інший спосіб презентації, тому ми змогли зробити і екскурс в історію створення цих шедеврів, і самим подискутувати щодо істинності цих теорій, і почути краєм вуха захоплений діалог двох туристів, піднятися ліфтом по Ейфелевій вежі і навіть відчути морозний подих катка на одному із її поверхів, загубитися у Венеціанському карнавалі та позасмагати на різнобарвному піску грецького острова.

Євроклубівці творчо та відповідально віднеслися до створення віртуального туру, тому ми жваво обговорювали кожну із презентацій, висловлюючи свої припущення та враження. Важливо те, щи учні презентували неймовірні та маловідомі факти, а отже, побували у ролі дослідників та всезнаючих туристичних гідів. Оскільки подорож мала такий успіх, ми запланували і продовження такого туру до Вестмінстерського Абатства, Бранденбурзьких Воріт, Афін та Римського Колізею.

У результаті, ми не лише збагатили світогляд та дізналися про значимі для європейської архітектури, культури та історії пам’ятки, але й зібрали матеріал для створення відео збірника у нашу бібліотечку. Окрім цього, тепер наші мрії доповнилися ще однією – відвідати побачене та на власні очі переконатись у всьому почутому :)

Фото із заходу можна переглянути тут: https://picasaweb.google.com/110000322645799896877/21042011?authkey=Gv1sRgCIvNpp2p77qY4AE

Автор: Мирослава Харчук, координатор Євроклубу "Дружба", тел.: +38 (097) 629 21 50, myroslava_kharchuk@yahoo.com

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика