Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 25 квітня 2011 р.

Створення методичного посібника з використання інформаційних технологій

В ході майстерні виникла ідея створити невеликий, проте дуже корисний посібник з використання різноманітних Інтернет-ресурсів для поширення діяльності Євроклубів у інформаційному полі. Чому б тоді його не створити? 

Якщо об’єднаємо свої знання та досвід і захочемо ними поділитись, зможемо зробити справді цікаву річ.


 1. ЩО це має бути? Доступно написаний посібник із чіткими та простими у виконанні рекомендаціями та інструкціями, як використовувати соціальні мережі, файлообмінники, створювати та адмініструвати сайти, блоги, використовувати певні комп’ютерні програми, які, на Вашу думку, пригодяться... Одним словом, будь-які корисні можливості, які дають сучасні інформаційні технології. Від найпростішого до складнішого, але доступно. Орієнтуватимемося не лише на середньостатистичного користувача ПК, але й на початківців, щоб цими рекомендаціями міг скористатись кожен.
 2. ЯК це має виглядати? Рекомендації повинні супроводжуватись детальним описом та, можливо, скріншотами, схемами чи малюнками для наочності. Після того, як усі статті будуть готові до публікації, можна їх просто зібрати у одному збірнику як єдиний документ. Концепція порад може включати розділи окремо - для опікуна євроклубу, для вчителя, що викладає курс з європейських студій, та для самого євроклубу - аби діти самі управляли інформаційним простором, будували звязки з іншою молоддю
 3. ХТО це повинен робити? Та ж ми самі)) Усі бажаючі, хто має досвід та знання у цій сфері, цінуватимуться будь-які пропозиції. Хто і що вміє робити чи сам колись скористався і тепер може навчити інших, просто поділіться цим! 
 4. КОЛИ ми це зробимо? Це вже залежить від нас. Намагатимемося не відкладати.
  Усіх, хто зацікавиться цією пропозицією, прошу писати мені на е-мейл myroslava_kharchuk@yahoo.com. А ще я почну дискусію на цю тему на сторінці  http://www.facebook.com/ukraineuroclubs.

  Потрібно буде узгодити, хто про що писатиме, щоб не повторювалися теми і якнайбільше ресурсів було охоплено, а ще можна обговорити, як саме найкраще оформити такий посібник. Сподіваюсь на підтримку))

  Автор: Мирослава Харчук, е-пошта: myroslava_kharchuk@yahoo.com.

  Немає коментарів:

  Дописати коментар

  Яндекс.Метрика