Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 29 квітня 2011 р.

Європа завітає до Євроклубівців Кременчука - у валізі

Одна з молодіжних груп міжнародного проекту "Європа у валізі" днями запрошує до дискусії щодо європейського майбутнього України молодь Харківщини та Полтавщини, зокрема, 30 квітня ц. р. відвідає м. Кременчук.

Зустріч відбудеться о 14:30 у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Співорганізатором заходу виступає Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр "Європейський клуб".

До складу німецько-польсько-української команди увійшли Арслан Дайхсель (інтерн Бундестагу ФРН, радник з політичних питань, Німеччина), Марсель Крьонерт (експерт Європейського центру інформаційних та комунікаційних технологій, Німеччина) Павел Швєжак (аналітик Канцелярії Президента Республіки Польща), Ярослав Кулік (координатор проектів Польської Фундації Роберта Шумана), Дарина Богуцька (журналіст бізнес-видання «Стратегії», Україна) та Наталія Сад (експерт Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, координатор проекту «Європа у валізі» в Україні).

Фонд Конрада Аденауера, Фонд Роберта Боша, Європейська Академія Берліна, Польська Фундація Роберта Шумана та Інститут Євро-Атлантичного співробітництва вже вп’яте єднаються навколо спільної мети – розвінчання суспільних стереотипів щодо Європи/Євросоюзу та їх впливу на державотворчі процеси в Україні шляхом організації та проведення щорічної всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії.

Другий рік поспіль фундатори проекту "виряджають" у регіони України з "Європою у валізі" команду молодих й активних експертів з тим, аби підвищити освітній ценз українських громадян щодо принципів та цінностей, які сповідує Європа.

Цьогоріч 5 мобільних груп, представлені молодими експертами з Німеччини, Польщі та України, подорожують містами, містечками та селищами України, спілкуючись з однолітками з українських вишів, активістами громадських організацій, молодими підприємцями та представниками засобів масової інформації. Координатор групи: Наталія Сад, +38 (044) 238 68 43, +38 (050) 930 84 39, nataliya.sad@ieac.org.ua.

До зустрічі запрошені шкільні євроклуби та усі зацікавлені міжнародними відносинами.

Контактна особа в м. Кременчук: Олег Овчаренко, +38 (067) 276 88 26.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика