Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 28 квітня 2011 р.

Шкільні європейські клуби Вінниччини взяли участь у тренінгу з написання проектів

27 квітня 2011р. у ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва в рамках діяльності центру європейської інформації у м. Вінниця відбувся одноденний тренінг з написання проектів для представників шкільних європейських клубів Вінницької області.

Організаторами заходу виступили Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Під час тренінгу 38 представників з 13 шкільних європейських клубів м. Вінниці, Козятинського та Жмеринського районів області ознайомилися з особливостями підготовки проектних пропозицій та реалізації проектів, поділилися власним досвідом, а також підготували 4 проекти, що спрямовані на вирішення проблем зниження інтересу дітей до книги, безпритульності тварин у Вінниці, отримання гідної європейської освіти, збільшення показників дитячого травматизму під час ДТП.

Учасники зазначили велику користь такого тренінгу та надію на подальші зустрічі. Представниця євроклубу "Freedom" СЗОШ № 35 Ольга Величко, зауважила, що отримані на тренінгу знання і навички їх Євроклуб буде вроваджувати вже у травні, оскільки в планах євроклубу провести екологічну акцію.

Партнерами у проведенні тренінгу виступили:
 • Координаційний центр Мережі євроклубів Вінниччини, що діє на базі ЦЄІ у м. Вінниця,
 • Управління культури та туризму Вінницької ОДА,
 • Управління освіти і науки Вінницької ОДА,
 • Управління освіти Вінницької міської ради.
Допомогу в проведенні тренінгу надали Марчін Звижиковський та Даріуш Бурачевський - волонтери Європейської Волонтерської Служби в рамках програми ЄС "Молодь в дії".

Фотогалерея тренінгу: vn.ukrcei.org/galery

Автор: Оксана Бондар

* * *

Центр європейської інформації (ЦЄІ) у м. Вінниця функціонує на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" з 2006 року. Центр діє в межах проектів громадської організації «Вінницький регіональний центр інформації "Креатив".

ЦЄІ проводить:
 • прес-конференції, круглі столи, лекції, семінари, тренінги, дискусії, творчі майстерні, інтерактивні та пізнавально-розважальні заходи для молоді, тематичні виставки, які спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України;
 • тренінги та семінари щодо створення і діяльності шкільних європейських клубів;
 • консультації щодо участі в міжнародних молодіжних обмінах та волонтерських програмах;
 • здійснення моніторингу євроінтеграційних процесів на Вінниччині.
ЦЄІ пропонує:
 • матеріали з різних аспектів європейської інтеграції в друкованому та електронному вигляді;
 • доступ до Інтернету та тематичних електронних довідників;
 • допомогу в організації проєвропейських заходів;
 • проведення презентації програми Європейської Комісії "Молодь в дії".
Контакти: Телефон: +38-097-3913590, e-пошта: eurocentrevinnitsa@gmail.com, http://vn.ukrcei.org, Вінницька обласна універсальнанаукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва, м. Вінниця, вул. Соборна, 73

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика