Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 27 квітня 2011 р.

Рольові ігри навчають євроінтеграції найкраще

Викладання європейських студій найбільш ефективне в разі використання сучасних інтерактивних методів, в першу чергу, рольових і ділових ігор, симуляцій тощо – оскільки вони дозволяють учасникам навчального процесу отримати практичний досвід і засвоїти ключові навички.
  
Пропонуємо Євроклубам використовувати найбільш відомі ігри, що проводились тренерами з рольових ігор у сфері євроінтеграції в Україні – “Формування майбутнього Європи” та “Європа та криза: Алжирський сценарій”.

Мережа вітчизняних тренерів рольових ігор з європейської інтеграції була підготовлена в рамках ряду проектів за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ) та Представництва Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні (КАС). Тренери отримали від німецьких колег практичний досвід, методичні рекомендації, додаткові вишколи з вдосконалення тренерської майстерності, брали участь у навчальних візитах до країн Європейського Союзу. За рахунок цих донорів впродовж багатьох років були підтримані десятки рольових ігор у різних областях України.

В додатку – матеріали ігор “Формування майбутнього Європи” та “Європа та криза: Алжирський сценарій”. Звертаємо увагу на необхідність переробки ігор, адаптування їх до нових умов здійснення зовнішньої політики та політики розширення в ЄС після Лісабонської угоди, а також на загальний контекст гальмування процесів розширення, що панує в ЄС.

Запрошуємо надсилати ваші матеріали, поради, а також інформацію про проведені рольові ігри з питань європейської інтеграції на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.
  
Гра “Формування майбутнього Європи”:
Гра “Європа та криза: Алжирський сценарій”:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика