Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 26 квітня 2011 р.

Формат святкування Дня Європи - методичні рекомендації

В рамках кампанії "Я поділяю європейські цінності" видано поради щодо формату святкування Дня Європи. 

Запропоноване видання є збіркою методичних рекомендації з організації святкування Дня Європи у 2011 році. Рекомендації були розроблені в рамках проекту "Я поділяю європейські цінності", що здійснювався Агенством стійкого розвитку Луганського регіону під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Джерело: open.lg.ua

Головною метою проекту було розроблення єдиного для всіх Центрів європейської інформації формату святкування Дня Європи, з приділенням особливої уваги популяризації таких європейських цінностей як демократія, права людини, людська гідність, свобода та інші.

У даній збірці Ви знайдете цікаві напрацювання представників 30 міст України, що взяли участь у методичному тренінгу, який відбувся у Луганську в січні 2011 року. Матеріали були опрацьовані та доповнені тренерською групою "Діалог", за експертної підтримки координаторів Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".

Матеріали мають універсальний характер та можуть використовуватися навчальними закладами, громадськими організаціями, органами державної влади та закладами культури і в наступні роки для відзначення Дня Європи.

Завантажити документ PDF (4,26 Mb)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика