Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 5 квітня 2011 р.

Молодь Кременчука створить фотоальбом міста

У п’ятнадцятому корпусі КНУ ім. Михайла Остроградського 3 квітня відбулась перша зустріч учасників нового проекту «EUROPIK/European PhotoIdentity of Kremenchuk/ Європейська ФотоІдентичність Кременчука».

Його організатором виступила громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» за підтримки громадської організації «Центр європейських ініціатив» (м. Суми) та Мережі Центрів Європейської Інформації України.
 
Під час зустрічі учасники познайомились один з одним, дізнались про умови участі у проекті, а також про план роботи на наступні два тижні. Ми разом встановили правила взаємодії, також учасники поділились своїми очікуваннями від проекту. Були проведені інтеграційні заняття та деякі вправи для молоді задля формування навичок правильно формулювати власну думку і влучно коментувати фотографії. Також учасники отримали можливість поспілкуватись та обмінятись досвідом з однодумцями, отримати нові знання й розширити існуючі про Європейський Союз, конструктивно й з користю провели час, набули цікавих та корисних знайомств. Крім того, була проведена бесіда на тему ознак європейського міста, в якій молодь поділилась своїми думками щодо відповідності Кременчука цим ознакам.
 
Протягом двох тижнів учасники проекту зробити необхідні знімки та підписати фотографії групами або самостійно. А вже 17 квітня відбудеться другий семінар з учасниками, на якій вони переглянуть фотороботи та коментарі до них і визначаться разом з організаторами заходу, які фотографії включити до фотоальбому міста. Крім того, у випадку зміни думки після обговорення можна буде надіслати ще певну кількість фото або змінити коментарі до існуючих.
 
Після цього у рамках проекту зусиллями групи буде створено фотоальбом міста. На фотографіях та в анотаціях до них молоді люди висловлять та обґрунтують свій погляд на сучасні проблеми та успіхи нашого міста. Опубліковані знімки згодом будуть презентовані в Кременчуцькому краєзнавчому музеї, а також на великому мультимедійному екрані, що на майдані Незалежності, під час проведення Днів Європи.
  
Автор: Юлія Кучевська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика