Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 22 квітня 2011 р.

Суспільно-громадська акція "Я-українець" у Кіровограді

20 квітня 2011 року о 18.30 на центральному майданчику Дендропарку відбувалась акція "Я – українець". 

Учасниками акції були представники громадських організацій, молодіжних клубів, учасники Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі, депутати, молодь міста, представники суспільства.

Головною метою акції є пропагування активної громадської позиції та активної участі у житті громади, виховання у громадян патріотизму, створення позитивного іміджу нашої держави, гордості за нашу країну.

Під час акції кожен громадянин мав можливість спитати у себе: Що Я можу зробити для розквіту моєї країни? Що Я вже зробив? Яка історія МОГО успіху? Чим Я можу поділитися?

Керівники громадських організацій, молодіжних клубів, депутати та представники студентства і учнівської молоді матимуть можливість звітувати щодо своєї громадської діяльності задля розвитку громадянського суспільства.

Ініціативна група громадських організацій оголосила про необхідність створення Ресурсного центру для допомоги у роботі і активному вирішенню нагальних питань ГО Кіровоградщини.

Фіналом акції став флеш-моб – спільне виконання пісні й танцю, які об’єднали учасників акції у любові і гордості за нашу країну. Пісня була написана спеціально для акції «Я – українець» талановитим музикантом, композитором Діною Головко

Автор: Олена Арутюнян

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика