Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Хмельницький: SWOT-аналіз допоміг вдосконалити роботу Євроклубів

25.02.11 відбулася творча майстерня з використанням методу SWOT-аналізу на тему "Як удосконалити роботу євроклубу в моїй школі?". Захід проходив на базі НВО № 9.

Організаторами виступили євроклуби "Позитив" (НВО № 9) та "Кур'єри ЮНЕСКО" (гімназії № 2). У майстерні взяли участь представники 7 шкіл міста Хмельницький.

Майстерня розпочалася з презентації що таке SWOT-аналіз і для чого він потрібен. Для знайомства і згуртування учасників було використано ряд вправ – "Не хочу хвалитися, але я…", "Правда-неправда"… Після цього розпочалася робота в групах безпосередньо над запропонованою темою та визначення всіх факторів за методом SWOT-аналізу (вправа "Карусель").

Учні працювали в групах визначаючи всі фактори і вписуючи їх на спеціально розроблений шаблон. Ці шаблони переміщалися по колу,щоб кожний міг висловити і вписати свою думку. Після опрацювання всіх аспектів теми групи перейшли до створення матриці SWOT-аналізу. У результаті чого виробили спільну стратегію своїх подальших дій у євроклубах.

Усі присутні залишили позитивні відгуки і враження, оскільки мали нагоду не лише здобути нову інформацію, досвід, але приємно і цікаво провести час, поспілкуватися.
 
Контактна особа: Вишневська Тетяна, тел.: +38 (098) 040 01 44, е-пошта: T2715@yandex.ru.

Фото: https://picasaweb.google.com/113872570426839303776/ByUhs#Повний пакет матерілів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика