Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Кіровоград: В центрі дитячої та юнацької творчості пройшла SWOT-майстерня

21 лютого 2011 року Рада євроклубів Кіровоградщини і євроклуб «Надія» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості провели творчу майстерню "Як ми можемо розвинути євроклуб у своїй школі?" 

Захід відбувався у форматі SWOT-аналізу, завдяки якому розглядались питання переваг, можливостей, перешкод та недоліків у роботі євроклубів.

Усі учасники євроклубів міста, які взяли участь у заході, обговорювали роботу своїх євроклубів, можливості розвитку активної діяльності молоді у житті громади; участь у обласному проекті «Європа без кордонів»; проведення конкурсів «Конфіденційність у нашому житті», «Крокуємо до Європи», які присвячені питанням, що пов’язані з Європейським Союзом та його інституціями, а також поспілкувалися з приводу роботи євроклубів у своїх навчальних закладах, обмінялись досвідом роботи, розглянули нові цікаві інтерактивні форми роботи та мали змогу випробувати їх на собі.

Майстерню проводила Голова ради євроклубів Кіровоградщини, керівник євроклубу «Надія» Арутюнян Олена. Учасники запропонованої дискусії мали можливість визначитися з питаннями активного функціонування євроклубів у своїх навчальних закладах, обмінялись думками з питань необхідності залучення молоді до освітніх програм, позитивного досвіду з питань розвитку волонтерського руху, впровадження європейської освіти в навчальних закладах Кіровоградщини.

Натхненні цікавими ідеями, із зарядом позитиву і гарних вражень учасники євроклубів намітили шляхи подальшої спільної реалізації проекту «Європа без кордонів» , отримали новий поштовх до реалізації означених питань.
 
Контактна особа: Арутюнян Олена, тел.: +38 (050) 172 57 51, е-пошта: arualena@yandex.ru.

Фото: https://picasaweb.google.com/117136457156366442080/NyhkoJ#Повний пакет матерілів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика