Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 4 березня 2011 р.

Матеріали SWOT-майстерень Євроклубів - відтепер онлайн!

Матеріали усіх SWOT-майстерень, що проводились в рамках конкурсу за проектом ЄС "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році", відтепер доступні онлайн.

Ви можете знайти їх на блозі в розділі "Європейський рік" (натисніть внизу Пакет документів і перейдіть у відповідну коллекцію), або за коротким лінком: http://goo.gl/oWzHK. Євроклуби та школи, що бажають приєднатись до мережі Євроклубів, можуть ознайомлюватись з доробком колег, писати їм, обмінюватись досвідом.

Команда проекту вітає керівників та учасників усіх Євроклубів, загальноосвітніх шкіл та центрів, які організували та провели ці цікаві та корисні заходи! Досвід організації та проведення SWOT-майстерень показав, що Євроклуби можуть пишатись своєю спроможністю і потугою нашої мережі!

В супроводжувальній табличці вказані контакні особи кожної з майстерень, і вказано, чи подані відповідні документи на конкурс, що проводиться в рамках проекту. З усіма питаннями та пропозиціями запрошуємо звертатись на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика