Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Олександрія: Творча майстерня і мозковий штурм народили нові ідеї з розвитку Євроклубу

25 лютого в Олександрійській гімназії-інтернаті відбулася творча майстерня в рамках проекту ЄС "Підтримка євроклубів в Україні у 2011 році" на тему "Як ми можемо розвинути євроклуб у своїй школі?".

В роботі майстерні прийняли участь не тільки члени євроклубу, а й запрошені представники 8-10 класів гімназії-інтернату. В процесі роботи майстерні  учасники активно обговорювали шляхи розвитку діяльності євроклубу "Світоч", можливості активної участі  клубу у житті школи та громади, ознайомилися із проектами, які присвячені або проходять під егідою Європейського Союзу.

Під час проведення тренінгу були використані інтерактивні форми роботи, такі як SWOT-аналіз та "мозковий штурм". За допомогою SWOT-аналізу були виділені переваги, можливості, перешкоди та недоліки у роботі євроклубу.
Майстерню проводила  керівник євроклубу "Світоч" Шапран Вікторія, яка коротко розкрила роль  євроінтеграційних процесів у житті країни, значення взаємозв’язків між Україною та Європейським Союзом.

Дискусія пройшла  у невимушеній обстановці, учасники заходу висловили свої думки з приводу форм і шляхів діяльності євроклубу, визначили для себе переваги участі в даному об’єднанні, обмінялися думками з питань необхідності залучення однолітків до участі в європейських ініціативах.

Дана зустріч стала для членів клубу поштовхом для дій, більш активної участі у житті гімназії. Виходячи із аудиторії, ще продовжували народжуватися нові ідеї. А отже, все тільки починається.

Контактна особа: Шапран Вікторія, тел.: +38 (063) 397 42 05, е-пошта: Vit.Shap@gmail.com.

Фото: https://picasaweb.google.com/117612649769574212536/FyLlQG?feat=directlinkПовний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика