Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Змалювати Європейські цінності пропонують в Харкові

Харківський центр європейської інформації, разом з Фондом Місцевої Демократії та міською та обласною адміністрацією проводить конкурс малюнка на тему: "Формат: європейські цінності".

«Формат: європейські цінності» - це обласний конкурс малюнку, спрямований на усвідомлення молоддю загальноєвропейських цінностей поваги до людської гідності, свободи, демократії, рівності, верховенства права та поваги до прав людини, зокрема осіб, що належать до меншин.

Конкурс проводиться як підготовчий етап до святкування Дня Європи в Харківській області в рамках загальноукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності» під егідою Мережі центрів європейської інформації України та при підтримці «Європейської програми» Міжнародного фонду «Відродження».

Завдання конкурсу – найрізноманітнішими художніми засобами продемонструвати власне бачення таких європейських цінностей як людська гідність, свобода, демократія, рівність, верховенство права та права людини, зокрема осіб, що належать до меншин.

Умови конкурсу:

Логотип повинен містити текст: “Я поділяю європейські цінності”

Логотип може являти собою твір будь-якого виду мистецтва, виконаний з будь-якого вподобаного вам матеріалу і в будь-якій техніці. Головне - ваша фантазія.

Горизонтальне розташування лого. Розміри вибираєте самі. Головне щоб логотип був не менше 250х353 мм і не більше 1000х1414. (Розміри, що виходять за межі необхідних, варто обговорити з членами коммисиям заздалегідь)

Якщо ви робите в 3D, то треба б логотип був на прозорому тлі й легко впроваджувався на веб сторінки з темним фоном.

Лого може бути зроблено з використанням будь-якого редактора. Переможець повинен буде скинути саме лого (картинку) і PSD файли

Від одного учасника може бути представлено кілька логотипів (кількість необмежена).

Головне, щоб логотип був оригінальним, яскравим (не в плані колірної гамми), і виділявся серед інших

Роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:
1.Індивідуальність
2.Оригінальність
3.Функціональність
4.Асоціативність

Просимо зазначити, що усі роботи, надіслані на конкурс не повертаються. Кращі малюнки будуть представлені на виставках, з нагоди святкування Днів Європи в Харківській області у травні 2011 року. Конкурсні роботи приймаються до 15 квітня 2011 року включно.

Результати конкурсу буде оголошено 1 травня 2011 року, імена та роботи переможців будуть розміщені на сайті Харківського центру європейської інформації: http://kh.ukrcei.org/

Переможці конкурсу будуть запрошені на святкування Дня Європи в Харкові з відшкодуванням витрат на проїзд та нагороджені почесними грамотами, пам’ятними подарунками.

Конкурсні роботи приймаються з 10 лютого 2011 року по 15 квітня 2011 року за адресою:

м. Харків
Харківська обласна універсальна бібліотека
вул. Кооперативна 13/2, консультан ЦЕІ, Бєлова Дар`я
тел.: (057)731-2516

АБО

61003 м. Харків
Фонд місцевої демократїї
вул. Рози Люксембург 10, 7 ет.
тел.: (057) 7710792, (057) 7316044

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика