Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Алчевськ: Євроклубовці визначили переваги та недоліки своєї діяльності

25 лютого 2011 року у КЗ "АНВК "Дипломат" відбулася творча майстерня з використанням методу SWOT-аналізу для представників шкільних євроклубів.

Під час проведення майстерні активісти міського євроклубівського руху визначали стратегію подальшої спільної діяльності задля активізації євроінтеграційних процесів на регіональному рівні.

У роботі творчої майстерні взяли участь члени євроклубів, які створені і діють у КЗ «АНВК «Дипломат» та КЗ «Алчевський торгово-кулінарний ліцей №102», а також особи місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації, члени громадської організації «Молодіжна громадська організація «Паростки», педагоги колегіуму «Дипломат».

За словами голови євроклубу «Навігатор» Марченко Христини, учасникам майстерні було цікаво і, безперечно, корисно, познайомитися з методом  SWOT- аналізу і спробувати застосувати його для оцінки діяльності своїх громадських організацій. Президент шкільної республіки самоврядування колегіуму «Дипломат», Бєланова Аліна, зазначила, що проведений захід можна вважати досить ефективним, бо завдяки застосованим стратегіям молоді євроклубівці разом її тими, хто вже має деякий досвід роботи в євроклубах, змогли визначити пріоритети своєї подальшої роботи, обмінятися думками щодо організації  та реалізації спільних проектів.

Член євроклубу КЗ «АТКЛ №102» Варейкіс Марія, яка вперше брала участь у творчій майстерні  в євроклубі «Навігатор», відзначила, що розмова євроклубівці під час  тренінгу виявилася  щирою і відвертою, доброзичливою і невимушеною, мабуть, завдяки тому, що запропоновані рухові ігри, нестандартні завдання допомогли присутнім краще пізнати й зрозуміти один одного, побачити у співрозмовниках однодумців, які разом зможуть сприяти поширенню євроклубівського руху у місті.

Директор КЗ «АНВК «Дипломат» Тарасова Н.В. висловила своє задоволення  від спілкування з активними, розумними, небайдужими молодими особистостями, та висловила сподівання, що євроклуб «Навігатор» стане активним учасником проекту «Підтримка мережі євроклубів в Україні у 2011 році», а набутий досвід у цьому проекті, поширюватиме у місті як під час Літньої школи , так і під час участі у спільних акціях, заходах і т.і.  

Контактна особа: Уляна Цовма, +38 (050) 273 63 43, е-пошта: tarasovaschool1@yandex.ru.Повний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика