Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Кіровоград: Євроклуби боротимуться з дискрімінацією

21 лютого 2011 року у Центрі Європейської Інформації ОУНБ ім. Д.Чижевського за сприяння Гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради Євроклуб "Friendship" КОМ ГО "Європа - наш дім" відбулася творча майстерня у рамках проекту "Підтримка мережі Євроклубів України у 2011 році".

Ольга Журавльова, спеціаліст відділу забезпечення нормативності та якості освіти Гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради, зазначила, що розвиток мережі Євроклубів міста - один із пріорітетів діяльності відділу. Багато заходів було проведено за участю Євроклубів, але ще більше можна реалізувати спільних проектів, реалізуючи Державну програму інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки.
 
Тетяна Федорова, керівник Центру Європейської Інформації ОУНБ ім. Д.Чижевського,  запросила використовувати можливості Центру та сконцентрувала увагу присутніх на важливості співпраці.

Маргарита Калюжна, голова Кіровоградської обласної громадської організації "Європа - наш дім", керівник Євроклубу "Friendship", представила присутнім проект "Підтримка мережі Євроклубів України у 2011 році", звернула увагу на проекти 2009 та 2010 років.

Під час творчої майстерні було зроблено SWOT-аналіз сильних та слабих сторін діяльності євроклубів міста та пошук відповіді на питання "Як поширити досвід Євроклубу на інші школи?"

Було запропоновано розробити спільний проект для всіх Євроклубів міста. Його тема - День Голокосту. Чому саме? По-перше, День визначено ООН. По-друге, продемонструвати системність роботи євроклубів від Дня Толерантності, Дня  Європи, гасло якого у цьому році "Я поділяю європейські цінності", до 70-річчя трагедії  у Бабиному Яру. По-третє, актуальність Роми в День Голокосту - проти Дискримінації

Перед присутніми також виступила Тетяна Лісова, директор ПП "Екологічний кордон", координатор національної кампанії "Зробимо Україну чистою!" в м.Кіровограді. Вона розповіла присутнім про завдання, яке стоїть у рамках національної кампанії - зібрати в один день 50.000 людей для прибирання території та запросила до співпраці.

У творчій майстерні прийняли участь 10 представників Євроклубів міста (усьго 13 Євроклубів у загальноосвітніх навчальних закладах). Було прийняте рішення рекомендувати для подальшої участі у проекті "Підтримка мережі Євроклубів України у 2011 році" керівника одного з новостворених Євроклубів та його учасника.

Контактна особа: Калюжна Маргарита, тел.: +38 (099) 664 65 45, е-пошта: verritka@yandex.ru.
 
Фото: http://www.flickr.com/photos/43881250@N06/sets/72157626021469777/Повний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика