Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 березня 2011 р.

За перемогу в Євробінго можна було виграти майже справжні Євро

11 березня в Олександрійській гімназії-інтернаті в рамках діяльності євроклубу "Світоч" була проведена інтерактивна гра "Євро-Бінго", в якій взяли участь учні 6, 8, 10 класів.

Ні для кого не є секретом, що всі, від дітей до дорослих, полюбляють погратися, а якщо ще до цього додати і пошук нових знань, інформації – вона стає вдвічі корисною і цікавішою.

Гра пройшла у веселій жвавій атмосфері, кожен намагався бути першим, хто вигукне «Бінго». Дехто знав відповіді на більшість питань, але так як за правилами гри один учасник міг заповнити в іншого учасника тільки одну клітинку за один раз, то пошук інформації відбувався активно. Наявність веселих питань (наприклад, "Чи зможеш ти пострибати навколо мене на одній нозі? Зроби це!"), постійно спричиняли вибухи сміху і деяке непорозуміння ("Чи можна це робити дорослим вже людям?"). Відкриттям було, що не в усіх державах ЄС введено в обіг євро. А президента об’єднання держав ніхто не знав. В кінці гри були повідомлені правильні відповіді.

В результаті гри були виділені одне І місце, два ІІ місця і три 3-іх. А так як ми запровадили оцінювання активності кожного члена євроклубу за своєрідною грошовою шкалою , то кожен зміг отримати свій "єврик". І це не кінець! Чекаємо і працюємо над наступним раундом гри!
 
Додатки:


Автор: Виктория Шапран

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика