Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Нова Водолага: Євроклубівці залучатимуть однолітків до участі в європейських ініціативах

28 лютого в Нововодолазькій гімназії  відбулася творча майстерня в рамках проекту ЄС "Підтримка євроклубів в Україні у 2011 році" на тему "Як ми можемо поширити досвід євроклубу на інші школи?".

В роботі майстерні прийняли участь члени євроклубу, запрошені представнки євро клубів району. В процесі роботи майстерні  учасники активно обговорювали шляхи поширення досвіду існуючих євроклубів.

Під час проведення тренінгу були використані інтерактивні форми роботи, такі як SWOT-аналіз та «мозковий штурм». За допомогою SWOT-аналізу були виділені переваги, можливості, перешкоди та недоліки у роботі євроклубу.

Майстерню проводила керівник євроклубу «Єдність» Боровик Ірина. Дискусія пройшла у невимушеній обстановці, учасники заходу висловили свої думки з приводу форм і шляхів поширення досвіду євроклубів, визначили для себе переваги участі в даному об’єднанні, обмінялися думками з питань необхідності залучення однолітків до участі в європейських ініціативах.

Дана зустріч стала для членів клубів поштовхом для дій, більш активної участі у житті євроклубів.

Контактна особа: Боровик Ірина, тел.: +38 (095) 896 93 70, е-пошта: irina1980borovik1@rambler.ru.
 


Повний пакет матерілів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика