Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Дніпродзержинськ: Євроклуби міста продовжують набирати силу

25 лютого у м. Дніпродзержинську на базі гуманітарної гімназії № 39 з художньо-естетичним нахилом відбулася творча майстерня євроклубів міста у форматі SWOT- аналізу.
  
За короткий відрізок часу, динамічно й успішно в Дніпродзержинську з’явилася мережа євроклубів. Аналіз діяльності за останні 6 місяців показав, що європейські клуби є не формально створеними, а являють собою єдиний живий організм, який росте і розвивається. І як у кожної підростаючої дитини, виникає дуже багато проблем і питань, на які шукати відповіді краще разом, а не поодиноко.

Ідея створення Асоціації євроклубів витає у повітрі, проте ніяк не дійде до логічного завершення. Ми працюємо, але чи правильно ми рухаємося? В якому напрямку повинен йти розвиток євроклубів? Як ми збираємось досягти високих результатів, якщо будемо рухатися за різними векторами?

Шукати відповіді на ці та інші питання повинні були учасники першої творчої майстерні «Створюємо асоціацію євроклубів м. Дніпродзержинська».
У гуманітарній гімназії № 39 зібралися координатори та лідери 21 шкільного євроклубу, представники євроклубу професійно-технічного училища № 15 м. Дніпродзержинська, представники єроклубів сіл Петриківського району Дніпропетровської області, депутати Дніпровської районної ради Одінцова Галина Володимирівна та Кардашова Ірина Володимирівна , керівник управління внутрішньою політикою міста Бєрєжний Олег Ігорович.

Творчу майстерню відкрив урочистий виступ агітбригади євроклубу «Європейська єдність», в якому активісти розповіли про свої здобутки. З привітаннями звернулися до учасників заходу координатор роботи з євроінтеграції, керівник євроклубів міста Долина Лариса Миколаївна, начальник управління освіти і науки міської ради Баштаненко Ольга Миколаївна, депутати Дніпродзержинської міської ради.

Після урочистого відкриття майстерні, присутні були запрошені до тренінгу за темою «SWOT – аналіз діяльності євроклубів м. Дніпродзержинська». Під час тренінгу, який проводився за методичною підтримкою спеціалістів центру туризму і краєзнавства «Горицвіт» м. Дніпродзержинська, були поставлені наступні питання:
  • моніторинг і аналіз факторів зовнішнього та внутрішнього середовища;
  • прийняття рішення та моделювання майбутнього стану організації;
  • розробка стратегічного плану;
  • контроль за реалізацією та розробка регулятивного впливу при відхиленні від показників, які передбачалися. 
Основна мета тренінгу: на основі виявлення факторів впливу на функціонування та розвиток євроклубів міста, вибрати основні заходи, які забезпечать виконання стратегічних завдань.
Аналізуючи діяльність євроклубів нашого міста, учасники дійшли висновку, що їх очолюють інтелектуальні, креативні, здатні до нестандартного мислення координатори і президенти клубів. Свідченням цього стали яскраві презентації, надані євроклубами до творчої майстерні, в яких були висвітленні напрямки діяльності кожного і цікаві власні проекти.

Прагнення до невпинного особистого розвитку та самовдосконалення, обумовлювало активність координаторів та лідерів євроклубів під час тренінгу, а саме в тій його частині, де був використаний такий елемент НЛП- технологій, як отожнення. Перетворившись на умовних «мрійників», «критиків», «реалістів», учасники майстерні оцінили та відібрали найголовніші напрями діяльності та ранджували їх за значимістю. Плідна робота в групах підтвердила, що наші координатори та активісти відкриті до нових знань і готові застосовувати їх на практиці, враховуючи реалії сьогодення. В результаті роботи в малих групах євроклубівці знайшли кілька цілком несподіваних варіантів вирішення існуючих питань. З відкритістю та щирістю говорили про наявні проблеми і висловлювали бажання працювати в команді. Об’єднала всіх думка про те, що євроклуб - це добра школа планування та організації , відвертості і толерантності. Результатом роботи творчої майстерні було прийняття спільного рішення про необхідність створення Асоціації євроклубів м. Дніпродзержинська.

Безумовно, творча майстерня консолідувала навколо нових ідей активістів міста заради подальшого розвитку євроклубівського руху, сприяла підвищенню спроможності мережі європейських клубів Дніпродзержинська та розвитку практичних навичок для здійснення ефективної проєвропейської діяльності. Повертаючись додому кожний євроклуб взяв із собою заряд енергії, багаж нових задумів, море позитивних вражень про цей чудовий захід. Євроклуби міста Дніпродзержинська знову у творчому пошуку. Тож, бажаємо всім успіхів під парусами надій до нових незвіданих знань.

* * *

Контактна особа: Наталія Кіційова, координатор євроклубу "Європейська єдність", тел.: +38 (093) 561 04 99, е-пошта: nataliki_333@mail.ru.

Фото: https://picasaweb.google.com/110015994477473703472/OHfxuJ?feat=directlinkПовний пакет матерілів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика