Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 13 березня 2011 р.

Дорога до зірок починається з невеличкого есе

Запрошуємо Євроклуби ознайомитись з рядом пропозицій цікавих конкурсів, які дозволять якщо не злітати в космос, то принаймні взяти участь в міжнародних конференціях на космічні теми :)

Перший в переліку - Міжнародний конкурс творчих проектів "Майбутнє космосу - за молоддю".

Інститут історії природознавства і техніки Російської академії наук, Університет Нікосії, Кіпр (University of Nicosia), Московський фізико-технічний інститут, Московський міський педагогічний університет, Середземноморський інститут прикладних наук (Кіпр), Балтійська міжнародна академія (Латвія) оголошують міжнародний конкурс творчих проектів "Майбутнє космосу - за молоддю".
 
У конкурсі можуть брати участь учні 9 -11 класів. Умови участі в конкурсі тут: http://mediaps.org/mediapsr_school.shtml.
Команда, яка посяде 1-е місце, буде запрошена на Кіпр для участі в міжнародній конференції «Medias 2011» в травні 2011. Команди, що посядуть відповідно 2-е і 3-е місце, будуть нагороджені цінними призами.
Співголови журі конкурсу:
  • Батурин Ю.М. - Герой Росії, льотчик-космонавт,
  • Серебров А. А. - Герой СРСР, льотчик-космонавт.
Детальніше: http://www.mediaps.org/mediapsr.shtml
 

  
Програма RITA

"Зміни в регіоні" - RITA, проект Польсько-Американського Фонду Свободи (PAFF), реалізованим Фундацією Освіта для Демократії (FED). Через програму конкурсних грантів підтримує проекти спрямовані на країни Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії з метою поширення демократичного польського досвіду у здійсненні системних змін, вільної ринкової економіки, верховенства правау і сучасного громадянського суспільства. Польський досвід програми має сприяти розвитку нових місцевих і центральних еліт у країнах, охоплених программою. Проекти можуть включати в себе питання соціальних справ та освіти, розвиток самоврядування і місцевих громад, неурядових організацій, бізнесу, права людини, культурної спадщини, навколишнього середовища і т.д.

Термін подачі заявок:

Весна - 15 березня 2011 (для проектів, запланованих до реалізації в період з 1 червня 2011 по 31 березня 2012 року). Оголошення про результати конкурсу буде наприкінці квітня 2011.

Осінь - 14 жовтня 2011 (для проектів, запланованих до реалізації в період з 1 січня 2012 року по 31 жовтня 2012 року). Оголошення про результати конкурсу буде наприкінці листопада 2011.
Відповідно до програми, в першу чергу будуть підтримані проекти, які відповідають хоча б одному з наступних критеріїв:
  • місцеві ініціативи, вжиті організаціями, які ще не залучені у міжнародне співробітництво і не отримують гранти в рамках програми "Зміни в регіоні", - RITA (в тому числі школи, які співпрацюють з НГО);
  • інноваційні пілотні проекти, які здійснюються досвідченими НГО;
  • проекти, де внесок програми RITA дозволяє розширити можливості   проекту, фінансованого за участю інших спонсорів.
Сума гранту на проект до 40.000 злотих. Мінімальний власний внесок: 20% від вартості проекту (у вигляді фінансових ресурсів та / або фізичних).
 
Детальніше: http://www.rita.edudemo.org.pl/konkurs-grantowy-2010.html


  
Академія Солідарності оголошує набір слухачів

Проект спрямовано для молодих людей з Польщі та інших країн Центральної та Східної Європи. Запрошуються студенти, аспіранти та молоді активісти з наступних країн: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна, Казахстан, Росія і Польща.  50 учасників - 10 з Польщі та 40 з-за кордону.
Семінар відбудеться у місті Гданьск з 8 по 13 травня 2011 року.
Організатори надають учасникам проживання, харчування та навчальні матеріали. Вони також будуть частково відшкодовувати витрати на поїздку для учасників з-за кордону.

Крайній термін подачі заявок від іноземних учасників: не пізніше 18:00 CET 20 березня 2011.

Крайній термін подачі заявок польських учасників: не пізніше 18:00 CET 3 квітня 2011.

Метою Академії є збереження та розвиток традицій руху "Солідарність" за допомогою залучення молодих людей до різних аспектів солідарності - в основному історичні, економічні, соціально-політичні та найголовніше - моральні аспекти. Основна мета проекту - роздуми про спадщину руху "Солідарність" - його історію і сенс, і як ідея руху "Солідарність" може бути реалізована в різних сферах суспільного життя.

Організатори вбачають необхідність реалізації ідеї солідарності в міжнародному аспекті, щоб бути в змозі протистояти викликам сучасності. Це має особливе значення для країн колишнього східного блоку, які мають спільну історію і подібний досвід тоталітаризму.

Академія Солідарність триватиме 5 днів. Учасники будуть відвідувати лекції  відомих істориків і провідних діячів суспільного життя з Польщі та з кордону. Вони будуть також брати участь у практичних семінарах, які дозволять учасникам отримати знання та основні практичні навички в одній з наступних областей: історія та ідея руху солідарності, соціальні зміни і соціальна участь. Програма також включає в себе відвідування важливих історичних місць, пов'язаних з рухом "Солідарність".

Детальніше: http://www.akademiasolidarnosci.pl/
 


Надіслала: Маргарита Калюжна, м. Кіровоград

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика