Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 31 березня 2011 р.

Початкова майстерня проекту пройде в Кіровограді!

Майстерня для Євроклубів
в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”
   
16-17 квітня 2011 року, м. Кіровоград
Майстерня для Євроклубів “Розширення можливостей волонтерів для об'єднаної Європи” забезпечить опікунів і учасників клубів необхідними знаннями і навичками для проведення рольових ігор щодо процесу прийняття рішень в Європейському Союзі, зокрема з питань молодіжної політики.
 
Учасники отримають практичний досвід з наступних тем: прийняття рішень в ЄС та роль основних інституцій, участь молоді у прийнятті рішень в ЄС, роль ЗМІ в політиці, важливість співробітництва між усіма зацікавленими сторонами в процесі прийняття рішень, участь громадян ЄС у прийнятті політичних рішень. Крім того, учасники дізнаються про рольові ігри як ефективний метод для вивчення питань, пов’язаних з ЄС.

Майстерня складатиметься з двох елементів: презентації Європейського Року 2011 року в Україні (відкритої для широкої громадськості) та тренінгової частини включно з рольовою грою (для відібраних учасників майстерні).
 
Програма
 

16 квітня
17 квітня
08:30 - 09:00
Приїзд учасників
Сніданок
09:00 - 11:00
Продовження рольової гри 
11:00 - 11:30
Реєстрація
Кава-пауза
11:30 – 13:00
Офіційне відкриття заходу. Презентація Європейського Року 2011 в Україні
Продовження рольової гри 
13:00 – 14:30
Обід
Обід
14:30 – 16:00
Побудова команди, очікування. Вступна лекція про ЄС
Евалюація гри
16:00 – 16:30
Кава-пауза
Кава-пауза
16:30 – 18:30
Початок рольової гри
Навчання з проведення рольової гри; планування діяльності
18:30 – 19:30
Вечеря
Вечеря
20:00 – 22:00
Продовження рольової гри 
Від’їзд учасників
 
Мета рольової гри полягає в підвищенні обізнаності Євроклубів про ЄС та пропагуванні волонтерства як потужного інструменту для розширення їх можливостей. Метод є адаптованим до потреб учасників, і залучає їх до активної участі в процесі, імітуючи практичні аспекти процесу прийняття рішень в ЄС. Гра зачіпає питання мобільності молодих волонтерів по всій Європі, участі громадян у процесі прийняття рішень, демократичного управління в ЄС.

Рольова гра створює можливість для учасників Євроклубів відчути себе членами Єврокомісії, Європарламенту, міністрами та активістами громадянського суспільства. За короткий період часу молодь дізнається про основних політичних акторів в ЄС, і про те, як вони впливають на процес прийняття рішень в ЄС, зокрема, стосовно молодіжної політики.

Після майстерні відгуки Євроклубів будуть використані для поліпшення навчальних матеріалів перед їх поширенням серед більш широкої аудиторії, а самі Євроклуби отримають можливість мікро-грантової підтримки для проведення аналогічних рольових ігор та тренінгів з волонтерства в своїх громадах – на місцевому та регіональному рівні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика